Region: International
Language: English
Change

Stoties rajonas: ant ribos | Ekskursija Vilniuje

💝 Perkantiems bilietą į šią ekskursiją turime dovaną - el. dovanų kuponą, kurį atsiųsime po ekskursijos ir jis galios visus šiuos metus! Tai padėka už devynerius metus kartu su mumis! 

Stoties rajono pavadinimo nėra nei žemėlapiuose, nei planuose, nei oficialiuose leidiniuose, tačiau apie jo egzistavimą žino tiek visi vilniečiai, tiek atvykėliai. Tai tarsi rajonas ant ribos: tarp seno ir naujo, miesto ir priemiesčio, mados ir senovės, jaunimo pamėgtų ir visų pamirštų vietų. Apie Stoties rajoną vis dar sklando mitai, bet mes kviečiame juos perprasti kartu: vieta keičiasi, joje daug naujų ir nuostabių dalykų, bet kartu čia ir ne vienas unikalus išlikęs Vilniaus reliktas, liudijantis įdomią ir permainingą Vilniaus istoriją. Bevaikščiodami po stoties rajoną, ieškosime vietos, kurioje palaidotas Vilniaus architektas Laurynas Gucevičius ir tos, kur dirbo garsiausias Vilniaus gydytojas. Stabtelsime ten, kur kažkada kvepėjo kepama duona ir šokoladu. Atrasime sparčiai nykstančias Vilniaus detales ir grožėsimės naujai atsirandančiomis. Ekskursija atskleis daug ne tik Stoties rajono, bet ir Vilniaus istorijos paslapčių.

⌚️ Ekskursijos trukmė – apie 2,5 val.
🦉 Ekskursijos pradžia: prie Aušros vartų iš gatvės pusės
🎲 Ekskursijos pabaiga: Aguonų g.


Labai prašome nevėluoti ir turėti telefone išsaugotą bilieto kopiją. Ekskursijos metu gidai nekalba telefonu, tad pavėlavus galimybės prisijungti yra ribotos.

Vaikams iki 10 m. (keliaujantiems kartu su suaugusiais) bilieto nereikia, tik prašome įvertinti savo vaikų galimybes dalyvauti ekskursijoje.

☔ Kas bus, jei lis? Ekskursija vyks, tik nepamirškite skėčių 😊

***

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu gabija@savaitgalioekskursijos.lt. Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio ekskursijų organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location