Region: International
Language: English
Change

SVEIKOS GYVENSENOS PROVERŽIS

Pagerink savo gyvenimo kokybę per ateinančias 30 dienų per grūdinimasi, mitybą, sportą, miegą ir sveikus įpročius su neįkainojamos vertės praktiko Alano Dzeranovo patarimais!

Nuolatinis skubėjimas, darbe patiriamas stresas ir judėjimo trūkumas jau seniai tapo šiuolaikinio gyvenimo palydovais. Statistika negailestinga - daugiau nei pusę mirčių mūsų šalyje sukelia širdies ir kraujotakos sistemos ligos.

ŠIE MOKYMAI PADĖS TAU:

 • atsikratyti papildomų kilogramų;
 • atsikratyti žalingų įpročių;
 • susitvarkyti miego režimą;
 • ​įgauti daugiau fizinės ištvermės;
 • ​išsiugdyti tinkamus įpročius, kurie
 • ​susitvarkyti dienos režimą;
 • ​susikurti naujų įpročių sąrašą;
 • ​susikurti kitą gyvenimo kokybę;
 • ​padaryti proveržį savo gyvenime.

Kokios yra pagrindinės sveikatingumo sritys ir kaip jos lemia tavo gyvenimo kokybę bei rezultatus gyvenime?

Dienos režimas, fizinis aktyvumas, miegas, grūdinimasis, mityba, aktyvus laisvalaikis, žalingų įpročių atsisakymas,  teisingas kvėpavimas, meditacija ir kt.

Tai pagrindinės sveikatingumo sritys, kurios nulemia tavo gyvenimo kokybę ir rezultatus. Įsivaizduok - Tavo kūnas yra mašina ir jos patvarumą, gerumą, ilgaamžiškumą, galingumą lemią kiekvieną dieną pilamas kuras, priežiūra, naudojimosi sąlygos ir kiti faktoriai, kurie ir skiria gerą, prabangią mašiną nuo tos, kuri nuolatos gęsta, sustoja ir rūdija.

Green-and-Monochrome-Photo-Corporate-Website-Facebook-Cover-.jpg

Nuolatos socialinėje erdvėje girdime, kad reikia grūdintis, sportuoti, sveikai maitintis, medituoti, gerti daug vandens ir t.t. Bet kiek iš tikrųjų mes išgirstų dalykų pritaikome savo gyvenime?

Keista, bet daugelis žmonių pradžioje būna labai motyvuoti keistis, bet laikui bėgant, neturėdami palaikymo iš aplinkos arba tinkamo bendraminčių rato palūžta ir grįžta prie įprasto jiems gyvenimo.

Bet skaudi tiesa, kad metai bėga ir mūsų kūnas transformuojasi ir pradeda siųsti signalus apie save, pavyzdžiui sulėtėjusi medžiagų apykaita, pablogėjęs miegas, sumažėjęs energijos lygis, atsiradę sąnarių skausmai, mažesnis lankstumas, pablogėjusi ištvermė, skausmai kūne.

Todėl yra kiekvieno iš mūsų atsakomybė rūpintis savo kūnu, nes tik jis mums leidžia siekti savo tikslų, įgyvendinti savo svajones. 

Užteks atidėlioti! Laikas susikurti ir pradėti gyventi kokybišką gyvenimą!

Sukūriau šią mokymų programą, kad išgirstos tiesos apie sveikatingumą kiekvieną dieną taptų praktika ir jūsų gyvenimo būdu.

Mokymų kursas yra paremtas išskirtinai praktinėmis mano  žiniomis ir patirtimi.  Visa tai bus papildyta praktinėmis užduotimis ir mokslu grįstomis žiniomis.

 

MOKYMŲ PROGRAMA SKIRTA TIEMS, ...

 • kurie pasižadėjo kad pradės sportuoti rytoj;
 • kurie nori nugalėti savo tingulį;
 • kurie turi viršsvorio;
 • kurie negali užlipti į 4 aukštą neuždusę;
 • kurie nori būti žvalūs ir energingi dienos metu;
 • kurie nori sustiptinti savo raumenis ir ištvermę;
 • kurie daug dirba ir neturi laiko užsiimti sportu ir sveikesne gyvensena;
 • kuriems reikia žinių kaip taisyklingai pradėti sportuoti ir rūpintis savo sveikata;
 • kurie nori pokyčių savo gyvenimo kokybėje.

MOKYMUS VEDA ALANAS DZERANOVAS

Sporto bendruomenės „UŽ 7 MARIŲ” bendraįkūrėjas, treneris, sveikesnės gyvensenos praktikas bei patarėjas, LRT laidos „Į sveikatą“ autorius ir vedėjas, lektorius, grūdinimosi ekspertas, 3 vaikų tėtis.

„Didelis kiekis žinių, kurios dažniausiai būdavo naudojamos praktikoje, sukūrė didelį potencialą ir nemažą įdomių įpročių kiekį, kurie leidžia būti sveiku, stipriu ir laimingu. O iš to gimė noras dalintis geresnės gyvenimo kokybės elementais su visu pasauliu.”

„Praktinė patirtis, realizuojant savo paskirtį bei einant sveikesnės gyvensenos keliu, leidžia man tuo dalintis su šimtais žmonių kasdien.”

Green-and-Monochrome-Photo-Corporate-Website-Facebook-Cover-2-.jpg

MOKYMŲ STRUKTŪRA

GRŪDINIMASIS - pagrindiniai grūdinimosi metodai. Grūdinimosi nauda ir žąla. Mokymų metu atrasi savo mėgstamą būdą grūdintis.

MITYBA - tikslas yra ne sėkminga dieta ar mitybos formulė, o esminis globalus suvokimas apie mitybos principus, makroelementų funkcijas, kalorijų reikšmę bei vitaminų poreikį. Mokymų metu įsisavinsi bendrą mitybos segmento paveikslą, kurią pateiksiu žmonių, o ne mokslo kalba. Mokymuose įsisavisi bendrą mitybos segmento paveikslą ir suformuosi naujus mitybos įpročius. 

SPORTAS - judesio nauda ir būtinybė. Atskirsime sportą nuo fizinio aktyvumo. Sužinosi ir pamatysi judesio rūšis ir pratimus,  atrasi tau tinkamą fizinio aktyvumo formą.

SVEIKI ĮPROČIAI (1 dalis) - kalbėsime apie mano gyvenime naudojamus sveikesnius kasdienius įpročius, kuriais pradėti naudotis jau šiandien gali ir tu.

MIEGAS - miego svarba, praktiniai patyrimai ir išgyvenimai. Mokymuose sužinosi, kaip pagerinti savo miego kokybę, biologinio laikrodžio režimą, prabudimo faktorių. Galiausiai suprasi, kodėl tai yra taip svarbu palaikyti kasdieninį režimą. 

SVEIKI ĮPROČIAI (2 dalis) - gausi konkrečius pasiūlymus, kaip formuoti sveikus kasdienius įpročius, kuriuos galėsi lengvai adaptuoti savo gyvenime.

APLINKA IR SĄMONINGUMAS - kokią įtaką tai turi kiekvieno iš mūsų kasdienei sveikatai. Gausi konkrečių nuorodų, patarimų, kaip įvairius saviugdos būdus integruoti į savo užimtą kasdienybę.

817272-972250-1287x836.jpg

 

Mokymų kursas yra paremtas išskirtinai praktinėmis lektoriaus žiniomis ir patirtimi. 

"Tikiuosi, jog koncentruota atskirų sisteminių dalių teorinė medžiaga bei praktiniai patarimai su namų darbais mokymų metu padarys jus mano bendražygiais ir puikiais pavyzdžiais visuomenėje."


 

alanas_dzeranovas.jpg

"Turiu didelį norą nugyventi ilgą gyvenimą ir sulaukus 90 metų padaryti pritūpimą su dviem proanūkiais ant rankų" - teigia Alanas.

 

Išankstinio bilieto kaina tik 69 eurai vietoj 134 eurų!

Pradėk rūpintis savo sveikata jau šiandien!