Region: International
Language: English
Change

Vaikų ir kūdikių pirmosios pagalbos kursai

 

Kviečiame Jus į išmaniuosius pirmosios pagalbos kursus, skirtus tėvams, pedagogams ir visiems norintiems išmokti suteikti pirmąją pagalbą ne tik vaikui, bet ir suaugusiajam.

VšĮ „Svarbus žingsnis“ organizuojamuose kursuose pateikiamos pačios aktualiausios pirmosios pagalbos temos skirtos įvairioms vaikų amžiaus grupėms ir suaugusiems.

Kursų metu mokomasi gaivinti ant naujos kartos manekenų, kurie išmaniosios programėlės pagalba parodo kaip efektyviai pavyko gaivinti. Manekenai yra skirtingų amžiaus grupių: kūdikiai, darželinukai ir suaugę (vaikai nuo 8 metų gaivinami kaip suaugę). Kursų metu kalbama ir apie sukrėsto kūdikio sindromą, o su mūsų naujausio sukrėsto kūdikio manekeno pagalba atskleidžiama per stipraus vaiko supurtymo žala. Taip pat kursų metu mokomasi atlikti defibriliaciją ant mokomojo defibriliatoriaus ir suteikti pirmąją pagalbą užspringusiam kūdikiui ir suaugusiajam ir daug kitų aktualių pirmosios pagalbos temų.

Kursus veda pirmosios pagalbos lektorius Oskaras Medzevičius turintis 12 metų tokio pobūdžio kursų vedimo patirtį, gaivinti išmokęs jau tūkstančius žmonių, nuolat atnaujinantis žinias įvairiose nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose, kad Jums pateiktų tik pačią naujausią informaciją.

Renginio bilietas nėra grąžinamas, pratęsiamas, keičiamas į naują (pametus ar kitaip praradus) ar keičiamas į grynuosius pinigus.

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location