Region: International
Language: English
Change

Vakarienė su vyndare Theresa Breuer I Monai I KLAIPĖDA

Vyno klubo 20-mečio vyndarių vizitai prasideda ypatinga vakariene – į Lietuvą atvyksta legendinės „Georg Breuer” vyninės savininkė – Theresa Breuer.

Vakarienėje su vienos žymiausių Vokietijos vyninių savininke ragausime skirtingų metų Grand Cru vynuogynų – Berg vynus. Kalbėsime apie tai, kaip Reino šlaituose gimsta taurumas, terroir išraiška, apie tai, kodėl ‘Rieling’ laikoma baltųjų vynuogių karaliene. Su vynais ragausime ir šefo Vytauto Samavičiaus restorane Monai, Klaipėdoje sukurtus patiekalus.

GEORG BREUER VYNINĖ
Vyno ūkis „Weingut Georg Breuer“ įkurtas 1880 metais. Vyninei priklauso 40 hektarų geriausių regiono vynuogynų, esančių stačiausiuose šlaituose, kur auga ir Grand Cru vynuogynai (Berg Schlossberg, Berg Nonnenberg-monopol, Berg Roseneck, Berg Rottland).

Theresos tėvas Bernhard Breueris šiuolaikinės Vokietijos vyno vystymuisi padarė milžinišką įtaką: jo iniciatyva 1984 metais buvo įkurta vyndarių asociacija „Charta", jungianti išskirtinės kokybės sauso rislingo gamintojus. Šios asociacijos taisykles perėme VDP ir Voketijos valdžia, sukurdama Grosse Lage ir Grosse  Gewachs – Grand Cru  sistemą.  

Nuo 2004 metų vyninei vadovauja Bernardo Breuerio dukra Theresa Breuer – stipri, charizmatiška, daug žinanti ir drąsi vyndarė.

MONAI
Prestižinis, elegantiškas ir jaukus restoranas Monai ir šefas Vytautas Samavičius yra tikras kokybės, skonio ir subtilumo etalonas pajūryje. Monai savo svečius kviečia valgyti sezoniškai, atrasti naujus skonius, naudoti jų erdvę susitikimui su draugais, šeimomis, artimaisiais. 

Į tokią vakarienę kviečiame ir Jus.

LAIKAS: 2023.02.02 19:00
VIETA: Restoranas Monai, Liepų g. 4, Klaipėda
KAINA: 150 EUR

Vietų kiekis labai ribotas.

Organizatorius: Vyno klubas


Vakarienėje dalyvauti gali tik asmenys nuo 20m.
Bilietai į renginį negrąžinami ir nekeičiami.
Renginio metu gali būti fotografuojama

Event location