Region: International
Language: English
Change

Žirmūnai: blokai, sodai, mūrai | Ekskursija Vilniuje

💝 Perkantiems bilietą į šią ekskursiją turime dovaną - el. dovanų kuponą, kurį atsiųsime po ekskursijos ir jis galios visus šiuos metus! Tai padėka už devynerius metus kartu su mumis! 

Vilniuje – dešimtys rajonų ir šimtai kelių, kuriais vaikštant apima jausmas, kad vėl ir vėl atsirandi nepažįstamose vietose. Kviečiame panardyti tarp Žirmūnų daugiabučių blokų masyvų. Neskubėkite sakyti, jog paskutiniųjų XX amžiaus dešimtmečių architektūra neįdomi – joje užšifruotos šiandien daugumai mūsų jau tolimos problemos ir jų sprendimo būdai. Iškalbingos tampa ne tik formos, bet ir pastatų tūriai, medžiagos, pavadinimai, buvusios funkcijos. O dar įdomiau, jog praskleidus šį blokų betoną, Žirmūnuose išryškėja čia buvusi senoji dvarvietė, vienuolių sodai, mažoji architektūra. Žvelgiant dar giliau, istorijos ima pintis, prieš akis iškyla lenkų karininkų namų praeitis, senasis oro uostas, siaubingi sovietinio laikotarpio liudijimai ir žiaurūs įvykiai kitapus tuomet neperžengiamų karinio miestelio ir valdžios vilų tvorų. Žirmūnai tikrai jus nustebins.

Vaikams iki 10 metų (imtinai) keliaujantiems su ekskursijoje dalyvaujančiais suaugusiais - ekskursija nemokama.

👀 Trukmė: apie 2 val. 
👣 Ekskursijos pradžia: prie fontano Šeimyniškių g. 19 (kitoje gatvės pusėje nei LR generalinė prokuratūra)
♟ Ekskursijos pabaiga: prie parduotuvės "IKI Vilnius" (Žirmūnų g. 2)

Labai prašome nevėluoti ir turėti telefone išsaugotą bilieto kopiją. Ekskursijos metu gidai nekalba telefonu, tad pavėlavus galimybės prisijungti yra ribotos.

Vaikams iki 10 m. (keliaujantiems kartu su suaugusiais) bilieto nereikia, tik prašome įvertinti savo vaikų galimybes dalyvauti ekskursijoje.

☔ Kas bus, jei lis? Ekskursija vyks, tik nepamirškite skėčių 😊

***

Šią, kaip ir visas kitas ekskursijas ir edukacines programas, galima užsisakyti klasėms, šeimoms ir šventėms, kolektyvų darbuotojų vaikams.

***

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu gabija@savaitgalioekskursijos.lt  Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio ekskursijų organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location