Žydrūnas Sadauskas. Praktikumas. Kaip nustoti bijoti?

PROBLEMA
Pagrindinė problema, su kuria susiduria daugelis žmonių – nepasitikėjimas savimi. Nepasitikėjimas savimi paliečia visas jūsų gyvenimo sferas: pradedant saviverte, partnerio pasirinkimu ir karjeros pasiekimais! 

Gebėjimas priimti ir adekvačiai vertinti save yra labai svarbus faktorius. Nedaugelis iš mūsų galime pasigirti, jog esame visiškai patenkinti savimi, o juo labiau ramiai priimame nesėkmes, kritiką, kitų išsakytą nuomonę ir nereaguojame, jei visa tai neturi objektyvaus pagrindo. 

Asmens vertė pradeda formuotis ankstyvojoje vaikystėje. Jūsų mamos, tėvo, mokytojos, draugų išsakytos pastabos, nuolatinis jų nepasitenkinimas sukūrė jūsų nuomonę apie save. Nepasitikėjimas savimi, savęs nuvertinimas, baimė, kad kiti žmonės gali jūsų neįvertinti, įsivaizdavimas, kad tik jūs esate kaltas dėl kitų problemų įtakoja visas jūsų gyvenimo sferas ir trukdo gyventi pilnavertį gyvenimą. 

SPRENDIMAS:
Nesvarbu kiek tau trūksta nepasitikėjimo savimi – kviečiu Tave į transformacijų vakarą “Kaip nustoti bijoti”! 

Esu sukaupęs daug patirties ir įvairiausių technikų, kurių pagalba sistemiškai sudėliosime šios problemos sprendimo būdus! Paskaita vyks praktikumo principu. Iš pradžių išsinagrinėsim priežastis, o po to išbandysime įvairiausias technikas, kurios padės išspręsti šią problemą! 

LEKTORIUS
Žydrūnas Sadauskas - nurautas bičas, kuris pusę gyvenimo kariavo su savim ir pasauliu, kol suprato, kad toks, koks jis yra, yra tobulas ir nieko nereikia keisti! Tada išsikėlė sau tikslą padėti kitiems suprasti, kad jie irgi yra tobuli! Būdamas 7 metų žinojo, kad nori būti psichologas, o sulaukęs 18 nusprendė, kad bus spec. tarnybų agentas. Psichologijos jis nestudijavo ir spec. tarnybose nedirbo, bet visus savo norus realizavo atradęs save veidoskaitos metodikoje ir jos pagalba padėdamas kitiems atrasti save. Pagal tavo veidą jis gali papasakoti visa tavo gyvenimą! 

Vasario 2 d. Viešbutis "Romantic", Kranto g. 24, Panevėžys
Kaina: 15 eur
Kilus klausimams: laimingosakys@gmail.com

Event location