Región: Lituania
Idioma: Español
Cambiar

Criminals: the Snowface 2020 01 19 Zapyškis

Borisas Abrifišovas (aka Snaufeis) yra garsus ir pasiturintis šiaurinės Zapiškėnijos verslininkas. Daugelį metų, iš pirmo žvilgsnio niekuo neišsiskiriantis stambaus sudėjimo ir kaukazo gymio vyriškis vertėsi drabužių importu iš vakarų ir valiutos keitimu. Turėdamas ir valdydamas du didžiausius prekybos centrus Zapiškėnijoje ir Griškiabare nuolatos būdavo dėmesio centre. Žurnalistai nuolatos domėdavosi verslininko asmeniniu gyvenimu, mokesčių inspektoriai gana dažnai tikrindavo verslininko pinigų srautus, konkurentai nuolatos stengdavosi infiltruoti savo žmonių į verslininko įmones. Viskas atrodė švaru ir legalu, kol prabilo vienas ištikimiausių Boriso bendražygių ir verslo partnerių Aldomeras Grižius, nusprendęs perimti B. Abrifišovo verslą. Pagal kriminalistams pateiktą informaciją, Borisui priklauso vienas didžiausių ginklų tiekimo tinklų Rytų Eurozijoje. Taip pat Snaufeis'o pravardę jis gavo ne kariuomenėje prieš 14 metų, o šiuo slapyvardžiu jis yra gerai žinomas ir vadovauja nusikaltėlių grupuotei BLOKAD, kuri šiandien slapčia veikia Zapiškėnijoje ir verslininko verslus naudoja kaip priedangą savo ginklų tiekimo tinklui pridengti. Informacijai pasitvirtinus, Snaufeisas nieko nelaukęs sušaukė ginkluotus savo sėbrus. Užsibarikadavo viename iš prekybos centrų, įkaitais paėmė 24 vietinius darbuotojus. Su žurnalistais tiesiogiai visiškai nebendrauja. Valdžia ir pareigūnai gauna netiesioginius pranešimus, kad Snaufeisas grąsina nužudyti visus įkaitus, jeigu per 3 valandas negaus oro transporto prekybos centro aikštelėje.

SCENARIJUS IR REKVIZITAS – MŪŠIO FRONTAS

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS su nuosava įranga 80 + 20 naujokų / nuomininkų.

Žaidimo tipas: 70% CQB, 30% skirmish.

Komandų užduotys: pastatų šturmas, įkaitų gelbėjimas, taktinių užduočių vykdymas.

Ginklų greičių standartiniai Mūšio fronto limitai (chronuosime). Žaidėjai, nesilaikantys žaidimo taisyklių, bus drausminami arba šalinami iš žaidimo. Žaidimo organizatoriai pasilieka teisę pašalinti iš žaidimo žaidėjus be atskiro paaiškinimo, kurie atrodo neadekvačiai ir nesilaiko žaidimo taisyklių.


RENGINIO DETALĖS DALYVIAMS:

  • DATA: 2020m. sausio 19 diena. SEKMADIENIS.
  • VIETA: Zapyškis [buvusi vaikų vasaros stovykla] parkingas WGS koord. 54.938516, 23.609784

DIENOS PROGRAMA DALYVIAMS:

  • REGISTRACIJA: 09:00 - 10:30 vietos laiku,
  • INSTRUKTAŽAS ir žaidimas: 10:30 - 16:00 vietos laiku,
  • KAREIVIŠKA KOŠĖ ir žaidimo aptarimas: 16:00 - 16:30 vietos laiku.

Dalyvio mokestis su savo įranga 12,5 Eur mokant internetu iki 2020 01 16 vidurnakčio, vėliau 17,5 Eur (vietoje apmokėjimo nėra)
NETURITE SAVO ĮRANGOS? JĄ GALITE IŠSINUOMOTI PAS MUS (galėsite pasirinkti įrangos paketą pirkdami bilietą)!
Dalyvio mokestis + bazinis įrangos komplektas 25Eur iki 2020 01 16 vidurnakčio, vėliau 32,5 Eur (sudėtį matysite rinkdamiesi bilietą). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.
Dalyvio mokestis + profesionalus įrangos komplektas 32,5Eur iki 2020 01 16 vidurnakčio, vėliau 40Eur (komplekto sudėtį matysite rinkdamiesi bilietą). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS su nuosava įranga 80 + 20 naujokų / nuomininkų.


Amžiaus CENZAS - N18. Jaunesni asmenys į žaidimą privalo atsivežti raštišką tėvų sutikimą, leidžiantį dalyvauti. Renginio dieną, registratūroje, organizatoriai pasilieka teisę paprašyti jūsų amžių įrodančio dokumento. Parsisiųsti sutikimo formą galite čia: http://bit.ly/n18_leidimas_dalyvauti

Lugar del evento