Región: Internacional
Idioma: Español
Cambiar

Jazzu koncertas Obuolių saloje

DĖMESIO. Keičiasi Jazzu koncerto Obuolių saloje data.

Rugpjūčio 30 dieną Obuolių saloje planuotas Justės Arlauskaitės-Jazzu solinis koncertas įvyks anksčiau – savo gerbėjams atlikėja su gyva grupe pasirodys rugpjūčio 25 dieną.

Koncertas paankstinamas dėl Jazzu balso klosčių gydymo: pranešama, kad atlikėja vyks į Berlyną pas vieną geriausių šios srities specialistų Europoje, kuris parengė dainininkei gydomųjų procedūrų ciklą.

„Noriu savo klausytojams pasirodyti geriausios formos, – sako Jazzu. – Kadangi tęsiu savo balso reabilitaciją, turiu vykdyti griežtus gydytojų nurodymus, kito kelio nėra. Paprašiau organizatorių perkelti koncertą į rugpjūčio 25 dieną. Tai bus laikas iki procedūrų, žinau, kad tuo metu galėsiu pasidalinti su savo gerbėjais tuo, ką sugebu geriausiai. Žinau, kad mano balsas bus geros formos, ką būtų sunku pažadėti po procedūrų. Be to, jų išvakarėse vėl turėsiu nuosaikiai tylėti, visiškai nuraminti balsą. O ši reabilitacija yra reikalinga tam, kad ateityje išvengčiau tokių situacijų, su kokiomis susidūriau šiais metais. Tai panašu į profesionalaus sportininko traumą, kuri iki galo neišgydyta, paskui vis primena apie save. O juk gyvename ne viena diena. Reikia pasirūpinti savimi ir savo profesiniu keliu, kad galėtume ir toliau keistis pozityvia energija, muzika, kūryba.“

Atlikėja sako, kad iš savo gerbėjų pastaraisiais mėnesiais sulaukė nepaprastai stipraus ir jaudinančio palaikymo. Grįžusi į sceną ji jau pasirodė didžiausiuose šalies festivaliuose. Minia jos klausėsi ir kartu dainuodama, ir braukdama ašaras.

Obuolių saloje Jazzu koncerte rugpjūčio 25 dieną nuskambės geriausios atlikėjos dainos, didieji hitai, tokie kaip „Po mano oda“, „Nieko nesakyk“, „Pasilik“ ir daugelis kitų. Atlikėjos koncertai – nuoširdūs muzikiniai susitikimai su klausytojais, kuriuose nestinga intymių išpažinčių, jautrių istorijų, o kartu – skambaus Jazzu juoko.

Visi įsigyti bilietai galios, o negalintys dalyvauti 25 d., gali gražinti bilietus. Dėl bilietų gražinimo rašykite tomas@menuvadyba.lt

Labai atsiprašome už nepatogumus, tačiau tikimės jūsų supratimo, nes visgi visų mūsų sveikata yra svarbiausia. 

Durys atidaromos 18 val.

Koncerto pradžia 20 val.

Vaikai iki 7 metų įleidžiami nemokamai.

Lugar del evento