Región: Internacional
Idioma: Español
Cambiar

Siuvinėjimas juostelėmis Klaipėdoje

Siuvinėjimas juostelėmis yra vienas romantiškiausiu siuvinėjimu, kuris asocijuojasi su šiltu metų laiku. Jis yra toks lengvas ir spalvingas, kad pažadina tik šilčiausius jausmus. Juk pagrindinis šio siuvinėjimo objektas yra gėlės ir augalai. Žinoma pasitelkus fantazija, juostelėmis galima išsiuvinėti bet ką – paukštį, gyvūną, natiurmortą ir t.t. Bet jeigu mokytis, tai pradėti reikėtų nuo gelių, kurių yra tokia gausybė, kad galima siuvinėti laukus.

Šis siuvinėjimas leidžia mums pamatyti pakankamai greitą rezultatą ir džiaugtis nuostabia gelių kompoziciją kurią galime panaudoti drabužio dekoravimui.

Juostelių privalumas yra tas, kad jas galima lengvai tonuoti specialiais dažais. Mūsų mokymo programa leidžia susipažinti ne tik su siuvinėjimu, bet ir išsiuvinėtų gelių tonavimu.

Mokymų programa:

  • Siuvinėjimo juostelėmis pagrindai sukuriant gelių kompozicija;
  • Tonavimas ir koloristika.

Mokymų trukmė: 2 dienos po 6 valandas

Mokymų kaina: 200 Eur (viskas įskaičiuota)

Avansas registracijai BŪTINAS – 50 Eur (negražinamas nedalyvaujant tik tuo atveju, jeigu perspėjate likus mažiau nei 2 savaitėms, kitu atveju perkeliamas kitiems mokymams).

Vieta: Dubysos g. 23. Įėjimas arčiau Akropolio, 2 aukštas, parduotuvė GEMS

El organizador del evento asume la responsabilidad de la calidad del evento. El organizador tomará una decisión sobre el reembolso si el evento no se lleva a cabo o se pospone. Para obtener información más detallada sobre las circunstancias y los reembolsos, consulte las Circunstancias relacionadas con el evento.

Lugar del evento