ქვეყანა: საერთაშორისო
ენა: ქართული
შეცვლა

Emocijos. Meno terapijos užsiėmimų ciklas

MENO TERAPIJOS UŽSIĖMIMŲ CIKLAS EMOCIJŲ SUVOKIMUI

Deja, dažnai būna sunku reikšti savo emocijas, tad, pavyzdžiui, liūdesį tiesiog praryjame arba paslepiame giliai savyje. Jei jaučiame pyktį, laukiame kol tas pyktis tarsi savaime pradings. Slopinamos emocijos kaupiasi ir laukia, kada vieną dieną galės pasirodyti įvairiomis formomis: pykčio protrūkiais, ligomis, skausmais. Tad tik tuomet, kai labiau suvokiame ir išreiškiame savo emocijas, atsiranda daugiau vietos naujiems patyrimams, daugiau lengvumo santykiuose bei karjeroje.
 

Įvadinio užsiėmimo metu susipažinsime ir stebėsime skirtingas savo emocijas, tyrinėsime, kaip jos veikia poelgius bei gyvenimo pilnatvę. Kitų kas dvi savaites vyksiančių užsiėmimų metu tyrinėsime šešias emocijas - baimę, pyktį, liūdesį, gėdą, kaltę, džiaugsmą,- atskirai, giliau analizuosime šių emocijų įtaką sprendimų priėmimui, veiksmams, reakcijoms įvairiose gyvenimo srityse.

“Kūrybiniai tyrinėjimai” – tai savęs pažinimo užsiėmimai grupėje, kurių metu naudojami meno terapijos metodai. Meninės raiškos priemonės leidžia patyrinėti įvairias gyvenimo temas, situacijas, emocijas, apie kurias dažnai nedrįstame kalbėti garsiai. Kūrybinio proceso metu jas išreikšti galime simboliais, spalvomis bei formomis. Kurdami atsipalaiduojame, pasineriame į savo savasties gelmes, kur slypi vidiniai rezervai, potencialas. O kūrybinė veikla pažadina mūsų gyvybinę energiją, padeda atsikratyti pasyvumo, sukelia teigiamų emocijų bei skatina pasitikėjimą savimi. Svarbi užsiėmimo dalis – grįžtamasis ryšys arba išsipasakojimas, kuomet analizuojami sukurti kūriniai. Vaizdiniai atspindi žmogaus poreikius, jausmus, mintis, nuostatas, motyvus, asmeninę patirtį. Visas mūsų pasąmonės turinys yra projektuojamas į kūrinį, o šios projekcijos atskleidžia nematomą mūsų pačių vidinį pasaulį. Užsiėmimai yra praktiniai, nes svarbiausias yra procesas ir patyrimas, dėl to šiems užsiėmimams nereikalingi specialūs talentai ar sugebėjimai.

Užsiėmimus veda Fausta Anulytė - „Kūrybinių tyrinėjimų“ įdėjos autorė ir įkūrėja, tapytoja bei menų terapijos metodų praktikė. Baigė Všį „Menų terapijos centro“ programą „Dailės terapijos metodų taikymo galimybės”. Meno terapijos mokėsi pas prof. Liudmilą Lebedevą, įgijo LMTA programos „Šokis ir judesys sveikatai“ sertifikatą. Baigė Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklą, įgijo VU sociologijos bakalauro, VU Viešųjų ryšių magistro išsilavinimą ir jau kelerius metus aktyviai domisi savityra bei saviugda. Pati save vadina kūrėja, ieškotoja ir atradėja, trumpiau Gyvenimo menininke. Išgyvenusi didelius gyvenimo pokyčius, išbandžiusi daug įvairiausių savęs pažinimo metodų, šiuo metu dalinasi savo atradimais ir tikėjimu meno terapija. Kūrybinius užsiėmimus veda vaikams ir suaugusiems, kurių metu kviečia kurti, mėgautis ir kalbėtis apie jausmus, spalvas bei netikėtus vidinius atradimus. 

Atviri užsiėmimai iki 10 žmonių grupėms. Visomis priemonėmis pasirūpinta.

Užsiėmimų datos:

2020 sausio 29 d. 18.30 - 20.30 val. Įvadinis užsiėmimas
2020 vasario 12 d. 18.30 - 20.30 val.
2020 vasario 26 d. 18.30 - 20.30 val.
2020 kovo 11 d. 18.30 - 20.30 val.
2020 kovo 25 d. 18.30 - 20.30 val.
2020 balandžio 8 d. 18.30 - 20.30 val.
2020 balandžio 22 d. 18.30 - 20.30 val.

Vieta: InMind sąmoningumo ugdymo studija
Adresas: Saltoniškių g. 31-315, Vilnius (Žvėryno verslo fabrikas, 3 aukštas)

Daugiau informacijos el.paštu info@inmind.lt arba telefonu 869903355.
www.InMind.lt

ღონისძიების ორგანიზატორი პასუხისმგებელია ღონისძიების ხარისხზე. თუ ღონისძიება არ ჩატარდება ან გადაიდება, ორგანიზატორი მიიღებს გადაწყვეტილებას თანხის დაბრუნებასთან დაკავშირებით. გაუთვალისწინებელი გარემოებებისა და თანხის დაბრუნების შესახებ დამატებითი ინფორმაციის მისაღებად, გთხოვთ, გაეცნოთ Paysera Tickets-ის გამოყენების პირობებს.

ღონისძიების ადგილმდებარეობა