IZMĒRI SEVI - teorētiski & praktiski

[Par konkrēto pasākumu]

IZMĒRI SEVI    - teorētiski & praktiski

Kad esi slims, tad aizej pie ģimenes ārsta. Ārsts nosūta Tevi veikt asins analīzes. Tev nekas nav jādara. Tikai paļaujies uz medicīnu. Paļaujies, ka ārsti visu zina. Ja esi mazliet gudrāks, tad asins analīzēs uzrādītos rezultātus jau sāc iegūglēt. Pētīt un meklēt, ko Tavi dati nozīmē.

Viens otrs grib iet vēl tālāk. Iespējams, Tu esi no tiem, kuri redz, ka tikai ar klasisko asins ainu viss nebeidzas. Saproti, ka vēlies zināt vairāk. Arī, ja nesaņem atbildes uz saviem jautājumiem. Vai pat zini, ka jautājumus vajadzētu uzdot, bet nezini - kādus.

Galvenais jautājums - ko spēj un ko nespēj sniegt laboratorijas un mūsdienu zinātne? Kombinācijā ar tehnoloģiju sasniegumiem...

Aplūkojot nosūtījuma karti uz laboratoriskajiem izmeklējumiem, vai ieejot kādā no šīm medicīnas laboratorijām, var apjukt. Ko tik vien nevar mēģināt pētīt!..
Turklāt - tas vēl nav viss. Sāk parādīties ģenētiskie, vēdera mikrobioma un dažādi ar fiziskām aktivtātēm saistīti testi.
Nemaz nerunājot par to, ka gan aptiekās, gan dažādos specializētajos veikalos ir nopērkamas mērierīces. Aparāti un t.s. 'gadžeti'

Kā zināt, ko vispār mērīt, kā veikt medicīniskos laboratorijas testus, kā izvelēties pareizos, kā interpretēt?
Kā šim jautājumam pieiet no zinātniskā viedokļa, stāstīs galvenais lektors, Rīgas Centrālās laboratorijas vadītājs Uģis Bērs.

Savukārt, lai orientētos plašajā tehnoloģiju klāstā, kāds mūsdienās pieejams, dalīsies Kristaps Skutelis, www.kursors.lv tehnoloģiju blogeris, TestDevLab PR vadītājs, dīdžejs.
===
Kā parasti, biohacking.lv meetup'os esam padomājuši arī par kādu pārsteigumu un tematisko lekciju. Valentīndienas noskaņās.

Programma 

18:00 - 18:15 Ierašanās/reģistrēšanās

18:15 - 18:30 INTRO - Par  biohacking.lv projektu Latvijā

18:30 - 19:05 Egils Boitmanis

Uzņēmējs, entuziasts, 3 bērnu tēvs, vīrs, draugs, vadītājs, līderis, brālis, dēls, augsti mērķi, gaiss, ūdens, ķermenis, soļi, maratons, IronMan un vēl vis kaut kas un tam visam pretī tikai divas rokas, divas kājas un galva. Mans ievads ķermeņa, gara un prāta apgūšanā.

19:05 - 19:15 Q&A

19:15 - 19:45 Kaspars Vendelis

Apņemties darīt un beigās nedarīt, atlikt, neatrast laiku, neizgulēties, iedzert. Tāda ir praktiski vesela cilvēka dzīve. Tomēr, lai patiesi  paspētu dzīvot, pilnveidoties, ir jādarbojas par spīti cilvēka psiholoģijai. Ir pat mazliet jāapčakarē sevi. Šī čakarēšana ir triki. Tie ir ikdienas dzīves un biohacking triki. Meistarklase par trikiem 3 daļās:

- mindset jeb prāta triki,

- action jeb aktivitāšu triki,

- rīki un palīglīdzekļi kā triki.

19:45 - 19:50 Q & A Kaspars Vendelis

20:10 - 20:20 Review/ summary/ announcements

nākošo meetup izziņošana, meetup novērtējums, globālie jautājumi

19:50 - 20:10 Networking & express lekcija par ūdeni - Dans Voļevahs vienīgais Ziemeļ/Austrumeiropas ūdens sommelier. Par ūdeni īsa lekcija pārtraukumā.

Kā arī - Biohacking.lv biedri ir teikuši, ka viņus interesē tieši socializēšanās daļa. Jo lielākoties sevis uzlabošanu tie bieži vien praktizē vienatnē. Tomēr sociālā cilvēka daba nosaka, ka vienu otru lietu īstenot vienatnē nemaz nevar..

20:10 - 20:40 Saruna ar Māri Žundu par smadzeņu izlādi & Review/ summary/ announcements. Nākošo meetup izziņošana, meetup novērtējums, globālie jautājumi

20:40 - 21:00 Networking

Biohacking.lv biedri ir teikuši, ka viņus interesē tieši socializēšanās daļa. Jo lielākoties sevis uzlabošanu tie bieži vien praktizē vienatnē. Tomēr sociālā cilvēka daba nosaka, ka vienu otru lietu īstenot vienatnē nemaz nevar..

Par lektoriem

Uģis Bērs, saite


Norises laiks un vieta:

14. feburuāris, plkst. 18:00, Gudrā rajona JAUNĀ TEIKA kopstrādes un eksperimentu telpa "Teikums" (Biohacking.lv draugi), Gustava Zemgala gatve 78, Rīga

Notikuma cenas: 

- līdz 13.februāri (ieskaitot) - 15 EUR / 14. februārī - 25 EUR


Renginio vieta