Regionas: Tarptautinis
Kalba: Lietuvių
Keisti

Festivalis Sintezė 2021

Sintezė 2021 – Elektroninės muzikos estrada, šokių aikštelės, menai ir gamta / [Eng] Rave in Republic of Lithuania.

Taisyklės (Perskaityti būtinai!) / Co–op (Kelionė–mainai) 

Covid reikalavimai: Gpasas / Žalias pasas ar kitas ekvivalentas.
Sertifikuotas testavimas prie renginio vartų neturintiems Gpaso, su e-sveikatos sinchronizacija - Penktadienį 16:00-24:00, 12 E.

PLANAS IKI RENGINIO / OUTLINE:

Kuratorių estafetės iš renginio vietos / Promo streams;
Techno/Acid: https://youtu.be/rfFkY1Wy0_Q
DnB/Hard: https://youtu.be/j27xVZPwThA
Psy-Trance/Hi-Tech: https://youtu.be/2opok2Sd-ME 

DJ konkursai – simuliacijos / Artist contests: 
Techno/Acid:  https://youtu.be/OwpO5wtMK9g
DnB/Hard: https://youtu.be/YGlstZKrNXw 
Psy/Hi-Tech: https://youtu.be/AnHcQyrb5uQ

Kiti adekvatūs metodai IGalinantys tvarios „Sintezės masės“ kaupimą / Share the hype \o/

RENGINIO ESMĖ / ESSENCE:

TECHNO / ACID: Priima Ž6EŽMAR6A6, atlikėjai:
Mario Moretti / https://soundcloud.com/moretti 
OBCDN / https://soundcloud.com/obcdn
Kandy Killers / https://soundcloud.com/kandykillers
Moon Disco / https://soundcloud.com/moon-disco
Anna Hanna / https://soundcloud.com/annahanna
Elboe / https://soundcloud.com/elboe
Seven Tension / https://soundcloud.com/seventension  
Eivydas_K / https://soundcloud.com/eivydask
Illestpeace / https://soundcloud.com/illestpeace 
Akvilemonk / https://soundcloud.com/akvilemonk
Lukas Shultz / https://soundcloud.com/shultzofficial 
Acidless / https://soundcloud.com/acidless
Rbnr / https://soundcloud.com/balbo-2
Jakas / https://soundcloud.com/edwees
Ewcute / https://soundcloud.com/evelina-klidzi-t
Azem / https://soundcloud.com/azem0 
Leo / https://soundcloud.com/maslionkyto
Pa6ka / https://soundcloud.com/paskavn

HARD: Valdo Disturbed Sound System, atlikėjai:
M1dlet / https://soundcloud.com/m1dlet
X-Ray / https://soundcloud.com/dr-x-ray
Anber / https://soundcloud.com/anber-ammo
Ketateka / https://soundcloud.com/ketateka23
Doctah Evil / https://soundcloud.com/baltic-champions
Spray / https://soundcloud.com/spray_one 
Raw / https://soundcloud.com/sniegiusraw
Negative Zero / https://soundcloud.com/jurgis-negative-zero

DNB: Valdo Substance, atlikėjai:
[LV] Alex SLK / https://soundcloud.com/alexslk
Eddie Case / https://soundcloud.com/greenhill-sound
Aushen / https://soundcloud.com/ashes_into_bass 
Melanchol / https://soundcloud.com/melanchol
& Anthis / https://soundcloud.com/anthisuk
Donor / https://soundcloud.com/greenhill-sound
Ketamini / https://soundcloud.com/ketateka23
eFLy / https://soundcloud.com/efly_dnb
Lucky Clover / https://www.mixcloud.com/lucky-clover
Uoga / https://soundcloud.com/antisamon
Matt / https://soundcloud.com/mattdbndt
DVD / https://soundcloud.com/user-259476451
Quadgrind / https://soundcloud.com/quad-grind 

PSY–TRANCE: Veda Aranyo, atlikėjai
Re-Horakhty / https://soundcloud.com/re-horakhty
Edvoo / https://soundcloud.com/edvoo
Vima Nata / https://soundcloud.com/vimanata
Ney / https://soundcloud.com/shiney-live
Andro /  https://www.mixcloud.com/andropeupeu
Sunflower / https://soundcloud.com/sunflower77 
Aranyo / https://soundcloud.com/aranyos

HI–TECH: Veda Hybrid Records, atlikėjai:
Ragganaut / https://soundcloud.com/ragganaut
Ma Banga / https://www.mixcloud.com/mariusbanga
Dryad / https://soundcloud.com/psydryad
Watakido / https://soundcloud.com/watakido
Nosolum Earth / https://soundcloud.com/nosolumearth
Spiser / https://soundcloud.com/spiser
Aries / https://www.mixcloud.com/donatas-naskevicius
Gurook / https://soundcloud.com/gurook 
Nelumbos / https://soundcloud.com/nelumbos

MINIMAL–HOUSE: Išlaiko -1, atlikėjai:
Eric Paquet / https://soundcloud.com/ericpaquet
[LV] Valts Incis / https://soundcloud.com/valtsincis
[LV] Sandjay / https://soundcloud.com/sandjayus
Phunk / https://soundcloud.com/phunkmusic
Pučinis / https://soundcloud.com/pucini

BASS/CONCEPT: Vynioja Elektroplazma, atlikėjai:
Recin / https://soundcloud.com/recin
Dėdė Elektra Live / https://soundcloud.com/mamaduokelektrosaciu
Aki-05 / https://soundcloud.com/grindis
Mtdxmkbr / https://soundcloud.com/manotewaimentai
Blancc / https://soundcloud.com/blanc_c
Wolde Egziabher
Elektroplazma Collective

„TryHard'as", Bass / Concept scenoje, atlikėjai:  
McKaras / https://soundcloud.com/antrasspjuvis
DJ Police / https://soundcloud.com/djpolice_hardcore
Hardsrut / https://soundcloud.com/psytnex-grub
Rave Kmb4t / https://www.facebook.com/ravekmb4t
Number Eleven / https://soundcloud.com/number-eleven
Eww / https://soundcloud.com/ewwmusic 

Prologas su Trance family Lithuania, atlikėjai:
Avangard / https://soundcloud.com/user-140104795
Andrius G. / https://www.mixcloud.com/andrius-gvozdas
Deep Down / https://www.mixcloud.com/Deepas
Soundmotion / https://www.mixcloud.com/soundmotion-official

„Hardbass šašlas stajankėj“ su Raving Underground, atlikėjai:
Egzosfera [LIVE] / https://soundcloud.com/egzosfera
Pumping Dancers / https://soundcloud.com/pumpingdancers
AlkoCore23 https://soundcloud.com/alkocore23

Šokių taurė „Dance Fusion“ su Faceless artist ir VODance: http://tiny.cc/ict2uz

Renginio fonoteka: https://soundcloud.com/sintezefest

Bendra programų trukmė virš 100 valandų muzikos!

RENGINIO AKCENTAI / FEATURES:

Garsumas, šviesų stiprumas:  Disturbed Sound System
Ekranų didumas: Silly Cat, Samurai;
Dekoro ryškumas: Temple of Magic;
Meniu įvairumas: Čingis, CannaMama.

Daugiau informacijos – Greitu metu! 

IG: https://www.instagram.com/festivalis_sinteze 

#Festivalis #muzikinis #nemasinis  #rinktinis / #RaveIRL 
 

Renginio vieta