Regiune: Internaţional
Limbă: Română
Schimbaţi

Mama eina podiumu

"Mama eina podiumu" - unikalus,  projektas Lietuvoje, kviečia ateiti į finalinį renginį, palaikyti 15 mamų neprofesionalių, žengiančių podiumu su dizainerės Indrės Kvedarienės ir Modestos Šukės kurtomis suknelėmis. Indrė Kvedarienė mamoms siųs sukneles, pagal jų individualius išmatavimus. 

Projekto pagrindinis tikslas - išpildyti moterų svajonę žengti podiumu, nepaisant standartų , taikomų modeliams. Atkreipti dėmesį į mamas, kurios dažnai pamiršta save ir pernelyg pasineria į buitį ir vaikus, pamiršdamos, jog jos yra vis dar ir moterys su savomis svajonėmis ir troškimais.

15 atrinktų mamų, išdrįs žengti podiumu, išeis iš savo komforto zonos, išeis iš savo kasdienės rutinos, tiesiai ant svajonių podiumo! Ateikite palaikyti mamų, ateikite praleisti kartu su mumis nepakartojamo vakaro!

Renginio kulminacija - rinksime tris mamas, kurioms labiausiai sekėsi žingsniuoti podiumu. Komisijos kėdes užims:

Solveiga Mykolaitytė - žinomas Lietuvos supermodelis, padaręs sėkmingą tarptautinę karjerą.

Justė Zinkevičiūtė - aktorė, knygos "Puodelis kavos prie jūros" autorė, moteriškos filosofijos - projekto "Pasimatuok jūrą" įkūrėja, Moteris, kuri vaikšto basomis, net tada, kai reikia apsiauti batus. Apie taisyklių nebuvimą, verčiau buvimą savimi.

Eglė Straleckaitė - Lietuvos sportinių šokių lotynų Amerikos vicečempionė, sporto ir šokio pedagogė, įvairių TV projektų dalyvė ir laimėtoja.

Rasa Vilkienė - verslininkė, sporto klubo vadovė, asmeninė trenerė, grupinių treniruočių instruktorė, nuostabi trijų vaikų mama.

Renginyje savo aksominiu balsu mus džiugins Ieva Zasimauskaitė! Profesionalus muzikinis duetas "LIGHT COVER" pavers vakaro atmosferą jaukia ir šilta.

Vakaro metu skambės užburianti saksofono muzika. Bus atliekami žinomi kūriniai. Saksofono muzika nepaliks abejingo nei vieno klausančiojo. Kūrinius atliks profesionalus saksofonistas Jordanas Narkus.

Renginio vedėjas charizmatiškasis Remigijus Žiogas!

Vaikai nuo 6 metų įleidžiami nemokamai, neužimant papildomos vietos. Nuo 6 metų vaikui bilieto kaina yra įprastinė. 

Durys atidaromos 17.00


Skubėkite įsigyti savuosius bilietus ir ateiti į svajonių išsipildymo ir mados vakarą "MAMA EINA PODIUMU" ❤❤❤

Renginio organizatorius pasilieka teisę, keisti programą.

Bilietai negražinami.

Locația evenimentului