Regiune: Internaţional
Limbă: Română
Schimbaţi

Ministry of Echology koncertas Palangoje

Neseniai pristačiusi savo trečiąjį studijinį albumą „Mixed Feelings“, taip pat ir jau po jo sekusį naują kūrinį „Faya“, grupė Ministry of Echology grįžta į pajūrį - rugpjūčio 14 dieną (penktadienį) koncertas Oldman parke, Palangoje.

Ministry of Echology puoselėja muziką, kurios šaknys siekia 1970 - 1980 m. Jamaiką ir iki šiol populiariausią muzikos stilių užgimusį saulėtuose Karibuose - reggae. Daugiau nei prieš dešimtmetį grupė pradėjo grodama reggae/dub muzikos standartais laikomus populiarius „riddimus“ ir jų versijas, o šiuo metu didžiąją dalį repertuaro sudaro originali kūryba - grupė turi išleidusi jau 3 studijinius albumus. Koncertuose grupė nevengia nukrypti nuo įprastinio dainų formato, atsiduoda muzikos tėkmei ir neria į garsinius šokių aikštelės eksperimentus. Koncertuose grupė nevengia nukrypti nuo įprastinio dainų formato, atsiduoda muzikos tėkmei ir neria į garsinius šokių aikštelės eksperimentus.

 

„Nors mūsų palmės tik vazonuose, o kojos basos tik vasarą, mes kviečiame judint liemenį pagal boso liniją, tūpčiot su vargonais ir gitara, plot su būgnais, švilpt su variu ir dainuoti kartu. Ir tada tirštų aidų apsupty mūsų palmės ims siūbuoti kaip tos Jamaikoje!“ – taip į savo koncertus dažnai kviečia „ministrai“.

Grupėje „Ministry of Echology“ šiuo metu kuria ir groja septyni muzikantai: Paulius Burakas (klavišiniai ir garso efektai), Martynas Gailius (būgnai), Alanas Gurinas (gitara), Rokas Jasiūnas (bosinė gitara), Dominyka Kriščiūnaitė (vokalas), Nerijus Laukaitis (trombonas) ir Elena Neniškytė (vokalas).

Kaip sako pajūryje koncertus jau devintą vasarą organizuojanti „I Love Palanga“ - kasmetinio jaukumo šį sezoną ieškokite kitoje pievoje arčiau jūros – Oldman parke, šalia restorano Oldman (Jūratės g.  2A). Rugpjūčio 14 dieną (penktadienį) ten ir kviečiame į Ministry of Echology koncertą.

Locația evenimentului