Regiune: Internaţional
Limbă: Română
Schimbaţi

Million.lt Seminarai

Apie Million.lt

“Remiantis statistika, mažiau nei 5% žmonių siekia finansinės nepriklausomybės, domisi investavimu ir rūpinasi savo ateitimi. Man pačiam gyvenime teko pradėti viską nuo nulio dukart ir vieną kartą nuo minus 100.000 Eur. Žinau, kaip gyvenime gali būti sunku ir kaip svarbu nepasiduoti. Pradėjau su neigiamu kapitalu, todėl teko daug dirbti su kitų žmonių pinigais, ko pasekoje, per paskutinius 6 metus padidinau savo investuotojų kapitalą 3 kartus. Paskutinius 10 metų investuoju ten kur kiti mato neišmatuojamą riziką - naujus verslus Lietuvoje. Žinodamas šią statistiką, sukūriau Million platformą, kurios tikslas buvo mokyti finansinio raštingumo, naujų įgūdžių, bei parodyti trumpiausius kelius, kaip užsibrėžti ir pasiekti savo užsibrėžtus finansinius tikslus. 2019 metų pradžioje tapau BNI nariu ir papasakojau apie šią socialinę iniciatyvą, ko pasekoje prie projekto prisijungė dar 5 savo sričių profesionalai iš BNI. Million projektas buvo skirtas mokyti finansinio raštingumo ir investavimo, tapo projektu kurio pagalba seminarų dalyviai gali mokytis visų pagrindinių verslo ir asmeninio tobulėjimo sričių. Visus mokymus veda savo sričių lyderiai, kurie įprastai moko tik savo įmonių darbuotojus. Million.lt projekto dėka, bet kuris žingeidus žmogus gali ateiti mokytis iš savo srities profesionalų, kurie jau yra pasiekę tai, apie ką jis dar tik svajoja.” Marius Kizelevičius

Renginių datos:

Rugsėjo 27 diena ( Penktadienis ) PARDAVIMŲ DIENA:

9:45 - 14:00 - Valentinas Marinionokas ( Aš Pardavimų Ekspertas! )

14:45 - 19:00 - Rytė Lukošiūtė ( Marketingas, tai ne reklama - Sužinok vieną iš strategijų - BRANDSENSE! )

Rugsėjo 28 diena ( Šeštadienis ) FINANSŲ DIENA:

9:45 - 14:00 - Nerijus Murauskas ( Pinigų planavimas/skirstymas kasdienybėje! )

14:45 - 19:00 - Marius Kizelevičius ( Aš esu finansiškai nepriklausomas! )

Rugsėjo 29 diena ( Sekmadienis ) VADOVAVIMO DIENA:

9:45 - 14:00 - Andrius Jarašiūnas ( Aš galiu viską! )

14:45 - 19:00 - Tomas Lekavičius ( Aš esu stiprus vadovas (-ė) ir lyderis (-ė)! )

Apie vedėjus:

Marius Kizelevičius.

verslininkas, investuotojas, holdingo kompanijos savininkas ir direktorius, investuotojų angelas ir mentorius, BNI Vanagas narys. Specializuojasi patirtinio mokymosi, įtaigios komunikacijos, nuostatų, strategijos ir nuomonės formavimo investicijų srityje.

 

Valentinas Marinionokas.

profesionalus mokymų treneris, inovatyvus pardavėjas- praktikas, programų ,,Grizlio Metodas“ autorius. Sertifikuotas NLP praktikas. Svarbiausias ir prasmingiausias dalykas – santykių kokybė su žmonėmis: šeima, kolegomis, klientais ir kt. 
20 metų patirtis – praktiniuose B2B/ B2C pardavimuose. 
10 metų patirtis – suaugusiųjų mokyme. 
2 apdovanojimai – metų pardavėjas.

 

Andrius Jarašiūnas.

NLP ir Koučingo specialistas, BNI Lietuva regiono direktorius. Specializuojasi patirtinio mokymosi, įtaigios komunikacijos, nuostatų ir nuomonės formavimo srityse.

 

Tomas Lekavičius.

verslo konsultantas ir lyderystės treneris. Jis padeda vadovams ir jų komandoms spręsti augimo, komunikacijos ir komandinio darbo problemas. Tarptautinius apdovanojimus laiminčių komandų vystymas, vadovų ir lyderių ugdymas bei edukacija, kompleksinių organizacijų pokyčių valdymas - Tomo kasdienybė.

 

Rytė Lukošiūtė.

 Patirtis su pardavimais - 15 metų, 
• Privatūs komandos ir vadovų mokymai juridiniams asmenims - 2 metai, 
• 'Laimingi Mūsų Namai' paramos kampanijos pardavimų grupės vadovas, 
• 3 verslų savininkė, 
• 'Verslo pažinčių' mentorė naujiems verslams ir Kauno pardavimų lyderių grupės narys, 
• BigData Strategies, Financial Strategies and Consumers Products Conference - 2015 m., 
• Health Unplugged Conference - 2014 m., 
• Lietuvos banko pensijų rinkos rodiklių analitikos konferencija - 2018 m., 
• Aurimo Vetrino konferencija (8h trukmės) “Mokymai vadovams: kaip vadovui pasiekti geriausią rezultatą komandiniame valdyme?” - 2018 m. 
• SELDIA biggest selling Conference in Brussels - 2018 m., 
• Certificate in business Development, Level 2, Colchester Institute - 2010 m.;

 

Nerijus Murauskas.

Verslininkas, lektorius, konsultantas. „Savimi pasirūpinti yra mano pareiga, todėl į gyvenimą kabinuosi visomis keturiomis. Ir dar įsirėžęs nagais. Pinigai yra tema su kuria susiduriame kas dieną. Nepaisant to – švietimo apie pinigus Lietuvoje nėra. Matydamas šią problemą – dalinuosi savo žiniomis kaip teisingai tvarkyti savo pinigus. Tai daryti yra mano aistra.“

 

Locația evenimentului