Regiune: Internaţional
Limbă: Română
Schimbaţi

Praktiniai kursai internetu "Parašyk sau gyvenimą"

Gyvename pagal savo tikėjimą ir čia kalba eina ne apie religinę tikėjimo formą.

Mūsų tikėjimas įtakoja veiksmus, sprendimus ir pasirinkimus. Pagal savo įsitikinimus gyvename, kuriame santykį su savimi, kitais, savo karjerą, pritraukiame finansus. Mūsų įsitikinimai lemia mūsų fizines savybes, išvaizdą, čia turiu omenyje ir kūną, ir rūbus, ir namus, ir automobilį, tvarką arba betvarkę, o taip pat ir per didelį kūno svorį, arba per mažą, ligas ir visą kitą.

Mūsų gyvenimas dabar yra mūsų įsitikinimų rinkinio rezultatas.

Nepatinka rezultatas? Keičiam įsitikinimus!

Kaip juos pamatyti ir kaip pakeisti?

Man efektyviausias būdas, padedantis pastebėti ir pakeisti įsitikinimus, yra rašyti mintis / asociacijas ir kiekvieną mintį, kiekvieną įsitikinimą atlaisvinti, atpalaiduoti pasitelkus Emocijų paleidimo techniką.

Emocijų paleidimo technika padeda atpalaiduoti įtampas, o ne nustoti jausti emocijas. Nėra emocijų, kurios mums kenktų, yra tik įtampa, kurią mes jaučiame, būtent ji mus suvaržo, alina ir griauna gyvenimą, sveikatą. Jei savo kumštyje stipriai suspaustumėte tušinuką, greičiausiai gana greitai imtumėte jausti diskomfortą. Ar čia tušinukas kaltas dėl nemalonių pojūčių? O gal ne tušinuke, o įtampoje, kurią jaučiate kumštyje suspaudę tušinuką, esmė? Atpalaidavus įtampą dingsta diskomfortas, net jei tušinukas lieka rankoje. Atpalaidavus įtampą viskas pasikeičia, visas gyvenimas, visos galimybės, visi santykiai.

Emocijų paleidimo techniką taikau savo gyvenime jau tris metus, tai tapo mano gyvenimo būdu, nes vis labiau ir giliau įsitikinu, kaip tai lengvai, efektyviai ir visiškai realiai anksčiau atrodžiusius neįmanomais dalykus paverčia įmanomais, išsipildžiusiais. Pradėjusi raštu paleidinėti savo įtampas ir įsitikinimus, sulaukiau dar didesnio ir greitesnio efekto. Taip kasdien rašydama sukūriau savo rašymo sistemą, kurios mielai išmokysiu jus, kad ir jūs galėtumėte gyventi tokį gyvenimą, apie kurį svajojate, o ne tokį, kurio bijote, saugotės, nepriimate, stumiate šalin.

Nuo rugsėjo 9 dienos kviečiu prisijungti į trijų savaičių kelionę į save, kurios metu rašysime, tyrinėsime, atrasime ir atpalaiduosime įsitikinimus, susijusius su įvairiomis gyvenimo sritimis.

Trys savaitės, trysgyvenimo sritys - sveikata / kūnas, santykiai, finansai.

Kiekvieną savaitę bus du online susitikimai Zoom platformoje, mokysimės sau užduoti vis daugiau įvairių klausimų, mokysimės kalbėtis su savimi ir jausti tai, ką jaučiame, taip, kaip jaučiame. Visi įrašai liks, todėl esate laisvos planuoti savo laiką, kaip jums patogu.

Taip pat skirsiu laiko atsakymams į jūsų klausimus. Į lengvesnius, trumpesnius klausimus ketinu atsakyti iškart mokymams sukurtoje uždaroje grupėje feisbuke, o tokiems, kur reikia daugiau aiškinimo atsakant, bus skirtas atskiras laikas, susitikimas tiesioginėje transliacijoje.

Ar sutinki per tris savaites parašyti sau gyvenimą? ;)

Kursai vyksta emocijų paleidimo technikos pagrindu, pagal mokymų vadovės Astos Ivaškevičiūtės sukurtą, jos pačios (jau ir kitų, to išmokusių žmonių!) gyvenimu patikrintą ir labai efektyviai veikiančią rašymo sistemą "Savo gyvenimo autorė". 

Mokymai vyks internetu, todėl jungtis gali visos, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos ar galimybių lankytis užsiėmimuose. Be to, užsiėmimų tikslas - padėti išmokti efektyviai ir metodiškai, nuosekliai dirbti su savo problemomis savarankiškai. 

Užsiėmimų struktūra:
Zoom platformoje susitinkame tiesioginių transliacijų metu du kartus per savaitę - kiekvieną pirmadienį ir kiekvieną ketvirtadienį 18 val.

Kiekvieną pirmadienį pradedam naują temą, grupė gauna užduotis savarankiškam darbui. Ketvirtadienį susitinkame užduočių atlikimo aptarimui, išsiaiškiname kur kas stringa, kas neaišku. Duodamos naujos užduotis tos savaitės tema.

Visi susitikimai transliuojami internetu per video konferencijų programą Zoom, kuri leidžia matyti ir girdėti vieniems kitus. Todėl į mokymus gali jungtis visi, nepriklausomai nuo savo gyvenamosios vietos ar galimybių atvykti. Tie, kurie susitikimus stebės per Zoom, galės būti ne pasyvūs stebėtojai, o aktyvūs dalyviai, nes ši programa duoda tokias galimybes.

Susitikimų trukmė: 3-4 val. (tai priklauso nuo dalyvių atsinešto emocinio krūvio, nuo temos sudėtingumo ir kitų subtilių dalykų. Tačiau internetinis formatas leidžia dalyvauti tiek, kiek turite laiko, o vėliau įrašą perklausyti.)

Bus daromi kiekvieno susitikimo įrašai, kurie vėliau bus įkelti į specialiai mokymams sukurtą, uždarą grupę Facebook'e.

Savarankiško darbo palaikymas ir atsakymai į visus kylančius klausimus, vyks uždaroje Facebook grupėje, kurioje bus prijungti tik mokymų dalyviai. Kiti, nedalyvaujantys mokymuose, tos grupės nematys. Čia aptarinėsime namų darbų atlikimo eigą, rezultatus, atsakinėsiu dalyviams į savarankiško darbo su savimi metu kylančius klausimus. Čia bus sudėti visi susitikimų įrašai video bei audio formatu, bet kada galėsite juos pasižiūrėti ar parsisiųsti sau į kompiuterį. 
Šie tęstiniai kursai sukurti orientuojantis į dalyvių savarankišką darbą, čia daug praktikos ir mažai teorijos. 

Jūsų gyvenimas - jūsų rankose! Niekas kitas negali už jus nugyventi jūsų gyvenimo ir pritraukti pokyčius, kurių trokštate!

Trijų savaičių kursų kaina 70 eur

Jei gyvenate užsienyje ir negalite atlikti mokėjimo nusiperkat bilietą - padarykite pavedimą į sąskaitą:

LT853500010002807526, VšĮ "Savęs pažinimo ir saviraiškos studija", įmonės kodas: 303011485, paskirties laukelyje "Mėnesio kursai "Parašyk sau gyvenimą"" (BŪTINAI nurodykite savo el.p., kad galėčiau su jumis susisiekti, arba parašykite man žinutę feisbuke)"

Jei aktualu mokėti dalimis - parašykite, susitarsime.
Jei jūsų finansinė padėtis sunki ir net dalimis sunku išsimokėti, parašykit ir susitarsime. 
Nėra jokių kliūčių dalyvauti, jei tik yra noras ir įsipareigojimas dalyvauti. Visam kitam galima rasti sprendimų. ;)

Mokymus veda: Asta Ivaškevičiūtė - beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, suprato, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, priėmė vieną iš pačių drąsiausių sprendimų - mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo. Taip gimė “Savęs pažinimo ir saviraiškos studija” Vilniuje, kurią įkūrė dvi bendramintės draugės – Asta ir Dainora.
Šiuo metu Asta jau septynis metus skaito paskaitas apie savęs paieškas ir tikrojo "aš" savyje budinimą, veda praktinius užsiėmimus, meditacijas, vizualizacijas, yra Emocinės laisvės technikos, emocijų paleidimo (Sedonos metodas) praktikė, "Teta gydymo" praktikė, Young Living holistinės pasaulėžiūros ambasadorė.
Asta taip pat yra "Laisvė būti savimi" knygos autorė.

Susitikimų transliacijų nuorodą gaus mokymų dalyviai dieną iki mokymų.

Jei negalėsite dalyvauti tiesiogiai, galėsite pasižiūrėti įrašą jums patogiu metu. Įrašas bus įdėtas uždaroje grupėje Facebook'e. Tam, kad galėčiau jus prijungti prie grupės, mes turime būti FB'e draugai :)

Kilus klausimams, galite susisiekti el.p. asta.ivaskeviciute@gmail.com arba tel. 8 604 20 485 (Asta). Jei nepavyksta prisiskambinti, rašykit laišką :)

Locația evenimentului