Regiune: Internaţional
Limbă: Română
Schimbaţi

RENGINYS MOTERIMS: ‘DRĄSA GYVENTI’

Kviečiu TAVE į interaktyvų renginį moterims, kur įsikvėpsi, gausi gerų emocijų, harmonizuosies ir pasisemsi žinių. Tokiu sudėtingu metu dabar ypač svarbu atsipalaiduoti! 

 

Man dažnai kartodavo: ‘tau gerai, kad tu drąsi’. Iš pradžių tai sulaukdavo mano nusistebėjimo, o tada aš atsakydavau: ‘aš nesu drąsi - aš RENKUOSI GYVENTI.’ Pasidalinsiu savo žiniomis ir patirtimi renkantis gyventi.

Kviečiu visas, kurios esatė drąsios ar kažko bijote. Kviečiu ir tas, kurios yra suparalyžuotos nerimo bei streso ir tas, kurios semia gyvenimą  saujom. Bus puiki galimybė pasidalinti, įsikvėpti ir gauti visa, ko reikia. Renginys skirtas visoms moterims, net jei tau atrodo, kad tema tavęs asmeniškai neliečia, bet atvykusi suvoksi kiek daug naudingų dalykų gauni. 

Atstumas tarp žmonių vis didėja, palaikymas ir ryšys tampa ypač aktualūs. Tokio solidarumo, palaikymo ir vienybės kaip savo renginiuose moterims - dar nesu patyrusi. 

Tos, kurios lankėsi mano ‘Moteriško vakaro’ renginiuose žino, ko galima tikėtis. Kadangi jau praėjo šiek tiek laiko nuo paskutinio renginio, turėjau galimybė patobulinti renginį, kad jis būtų dar įdomesnis bei smagesnis.  

RENGINIO PROGRAMA*: 
17:30 Renkamės, arbata, gėrimai. 
18:00 Išlaisvinantis šokis
18:15 Harmonizuojantys energetiniai pratimai 
19:00 Meditacija - grįšime į ‘čia ir dabar momentą’. Nesvarbu tu patyrusi ar niekada nebandžiusi meditacijos. Aš papasakosiu kas, kaip ir kodėl. 
19:30 Seminaras: ‘Drąsa gyventi’
20:15 Klausimai/atsakymai
21:00 Pasidalinimai
21:30 Išlaisvinantis šokis atsisveikinimui

*Organizatoriai pasilieka galimybę keisti renginio programą.

Bus vaišės: vanduo, arbata, vaisiai, desertai. Jei turi klausimų, tai gali man rašyti asmeninę žinutę arba info@oksanakai.com


Video apie renginio organizatorę, kūrėją ir lektorę Oksana Kai: 

https://www.facebook.com/watch/?v=206622657383082&extid=4yMpE6djQarTYXo5

https://www.youtube.com/watch?v=Xe-dBeme-1w&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2xl6BoeW9q8xNPSnZgCLeMtDymx9xCxgm_iNvKH3ix0Tz5eWNqzGRGv7A


Kaina: €40
Bilietus galima įsigyti iš anksto arba vietoje, jei bus likusių vietų. Registracija būtina (asmenine žinute arba el. paštu info@oksanakai.com ). 

Pastabos: 

  • sėdėsime ant žemės, galite atsinešti savo pagalvėlę, pledą. Tam tikras kiekis pagalvėlių ir pledų bus.
  • Renginyje nebus naudojamasi telefonais/fotoaparatais.
  • Rekomenduojama: turėti kažką ant ko galėsi užsirašyti.
  • Susirinkti iki 18val, nes tada bus užrakinamos durys.

 

Ačiū,

Oksana Kai

Locația evenimentului