Regiune: Internaţional
Limbă: Română
Schimbaţi

ELT. Paprastas. Lengvas. Gyvenimas.

ELT – tai naujas metodas, padedantis susitvarkyti su emocijomis ir tobulėti. Tai rytietiškos akupunktūros ir šiuolaikinės psichologijos junginys. Vietoj adatų energetinius meridianus mes stimuliuojame savo pirštais. Procesas lengvai įsimenamas ir yra pakankamai paprastas, kad jo galėtų išmokti kiekvienas. ELT greitai paplito po visą pasaulį kaip universalus metodas, garsėjantis savo rezultatais, padedantis net ir tuomet, kai niekas nebegali padėti, nes paliečia tuos aspektus, kurių tradicinė psichologija ir medicina nenagrinėja. ELT galima sėkmingai derinti su kitais metodais, kurios naudojate asmeniniam tobulėjimui. Netgi pradedantys gali pasiekti įspūdingų rezultatų po vieną dieną trunkančio kurso.

ELT galima sėkmingai naudoti.

Jei norite maloniau ir be įtampų jaustis darbe. Kiekviename darbe yra įtemptų momentų, taip pat lengvai užsikrečiame kitų žmonių stresu, o tai stipriai sumažina produktyvumą. 
Jei norite lengviau bendrauti su žmonėmis, nes dažnai kiti žmonės mums sukelia nemalonių asociacijų ar yra sunkesnio charakterio. Jei kamuoja nemalonūs, dirginantys prisiminimai. Su prisiminimais yra taip, jog mes sau racionaliu protu bandome pasakyti, jog „viskas jau praėjo, reikia pamiršti ir pan.“ tačiau mintys visvien vis sukasi apie tai ir sukasi. Gaila laiko ir turėkite omenyje, jog posakis „laikas išgydo žaizdas“ yra klaidingas. 
Jei nuolat skubate ir niekaip negalite sustoti, o kuomet sustojate jaučiate kaltės jausmą ir visas gyvenimo džiaugsmas kažkur išgaruoja. 

Ką duoda ELT?
ilgalaikį vidinės ramybės pojūtį, 
išmoko generuoti vidinį džiaugsmą ir entuziazmą, 
panaikina emocinius blokus slopinančius jūsų vidinę energiją, 
padeda valdyti savo emocijas, veiksmus ir nuotaiką, 
kaklo, pečių juostos ir bendrą viso kūno atsipalaidavimą, 
subalansuoja kūno energetiką, rūgščių ir šarmų pusiausvyrą organizme. 

Kas yra ELT?
emocijų ir nuotaikų masažas 
akupunktūra ne adatomis, o pirštais 
lengvai naudojamas psichoterapinis metodas 
nauja gyvenimo kokybė

ELT naudoti galima bet kur ir bet kada – namuose, darbe, kavinėje, parke, gatvėje ir pan. Jis trunka dažniausiai tik 1-2 minutes. Tai labai švelni ir natūrali gydymo technika. Čia nėra kontraindikacijų ir nemalonių šalutinių poveikių. Metodas padeda “išvalyti” kūno atmintį nuo neigiamų prisiminimų ir negatyvių energijų, užstrigusių meridianų sistemoje streso metu. Padeda “išvalyti“ kūną ir mintis nuo susikaupusio streso, įtampos, negatyvių gyvenimo patyrimų. Gali būti puiki atpalaiduojanti priemonė po sunkios darbo dienos.

ELT transformuoja energiją, mūsų energetinėje sistemoje iš neigiamos į teigiamą, padeda valdyti savo nuotaikas, emocijas, reakcijas ir požiūrį į gyvenimą. Kuo labiau „išvalote“ iš savęs įvairius nemalonius prisiminimus, bei mintis tuo daugiau energijos jaučiate, nes sunkios emocijos jos nebeblokuoja. Be sunkaus emocinio „bagažo“ būsite kur kas gyvybingesnis, optimistiškesnis ir, be abejo, laimingesnis. Jausitės kaip po gero masažo: ramesnis, lengvesnis, pailsėjęs. Svarbiausia, jog tai ne keletos valandų, o ilgalaikis poveikis. 

Ar man verta ateiti į seminarą? 
Jei domitės savimi, tuomet rasite daug ką patobulinti savyje. ELT dera su visais kitais metodais ir puikiai juos papildo, bei sustiprina jų veikimą.

Du užsiėmimai: lapkričio 9 d. ir tęsinys gruodžio 7 dieną, 16:30-19:30. 
Algirdo g. 24, "Algirdo" viešbutis, Vilnius. 
Abiejų užsiėmimų kaina 29 eurai.

Locația evenimentului