Regiune: Internaţional
Limbă: Română
Schimbaţi

Vebinaras tėvams "Finansinis raštingumas vaikams"

informacija

🔻To nemoko mokykloje.
🔻Tai nėra dėstoma universitete. 
🔻Bet visi turėtų tai žinoti. 

Kiekvieną dieną mes juos LAIKOME rankose. 
Mes DUODAME ir GAUNAME.
Mes UŽDIRBAME ir IŠLEIDŽIAME. 
Bet ar mes sugebame susitvarkyti? 
Taip, kad mes JUOS, o ne JIE mus. 

📍#finansinisrastingumas moko #valdytipinigus

Pinigai įgauna ypatingą reikšmę, kai jų nepakanka. Finansinis raštingumas padeda juos valdyti taip, kad jie nepriklausytų nuo pajamų, aplinkybių ar darbdavio. 
Galbūt, kada nors finansinis raštingumas bus įtrauktas į mokyklos programą. Tačiau kol kas tik mes, tėvai, galime išmokyti vaikus protingai valdyti pinigus. Geriausias būdas mokyti yra asmeninis pavyzdys. ⠀ 
Mokykitės finansinio raštingumo.
Skirta 5-12 metų vaikų tėveliams.

Lektorės:

Diana Michailova - 2 vaikų mama, socialinio projekto Finansų Anatomija įkūrėja , lektorė, licencijuota finansų ekspertė, Efektyvumo akademija komandos narė, turinti medicinos bei verslo vadybos išsilavinimą, jau virš 20 metų dirbanti su žmonėmis pardavimų srityje, iš jų 15 metų eina vadovo pareigas.

Vesta Alisauskiene - 2 vaikų mama, 15 m. dirbusi, tobulinusi žinias apie vaikų ugdymą. Socialinio projekto Finansų Anatomija įkūrėja, lektorė, licencijuota finansų ekspertė, Efektyvumo akademija komandos narė, turinti pedagoginį, bei medicinos išsilavinimą, jau 20 metų dirbanti su žmonėmis, iš jų 3 metai vadovo pareigose.

Finansų Anatomija - orientuojasi į Lietuvos piliečių finansinį raštingumą. Organizuoja ir edukuoja visų amžiaus grupių žmonių, bei įmonių darbuotojų finansinio raštingumo sesijas, kaip valdyti savo finansus.

Informacija el.paštu - finanatomija@gmail.com
Telefonu : +370 670 22561