Regiune: Internaţional
Limbă: Română
Schimbaţi

Vilnius knygose: ekskursija po aprašytą ir svajotą Vilnių

Mes gyvi tol, kol mus kas nors prisimena. Miesto praeitis, o kartais ir fantastinė ateitis, gali gyventi dabartyje, jeigu kas nors apie jį skaito, klauso ir girdi. Dėl to šios ekskursijos metu leisimės į kelionę po miesto gatves - tas, apie kurias rašė ir eiliavo rašytojai, poetai, lyrikai, satyrikai...Jums nereikia nieko papildomai skaityti, ši ekskursija yra skirta kiekvienam smalsiam piliečiui.

Daugiausiai dėmesio skirsime XX amžiaus rašytojams, kurie ne tik apie miestą rašė, bet jame gyveno, kažko tikėjosi, vaikščiodavo paryčiais, ilgėjosi, stebėdavo praeivius. Taigi šis pasivaikščiojimas ne vien apie knygas, o apie tokį miestą, kokį užfiksavo ir jautė literatai.

🕜 Renginio trukmė apie 2 val. 30 min.

➡ Renginio pradžia: priešais Prezidentūrą

⭕ Renginio pabaiga: prie Barbakano

Vaikams iki 10 metų (keliaujantiems su ekskursijoje dalyvaujančiais suaugusiais) - ekskursija nemokama.

Ekskursija vyks bet kokiu oru, tik nepamirškite tinkamų drabužių :)

Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti spausdintą arba telefone išsaugotą bilieto kopiją. 

***

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu labas@baltapeleda.lt. Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio ekskursijų organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

Locația evenimentului