Регион: Литва
Язык: Русский
Изменить

Atradimai ir mokslas: ekskursija Vilniuje

Prieš pat rugsėjo pirmą kviečiu į ekskursiją apie išradimus, atradimus ir Vilniaus mokslininkus! Nuo XVIII a. pabaigoje mūsų universitete vis daugiau dėmesio skiriama gamtos mokslams, kviečiami dėstyti mokslininkai iš visos Europos, ir... danguje atsiranda su Lietuva siejamų pavadinimų, aiškėja žemėpaliai, laboratorijose atrandami cheminiai elementai, o studentai, tie tai gyvena taip, kad neapsikentę miestiečiai net ir skundus rašo. Tai pažintis su Vilniaus mokslo šviesa, keitusia pasaulio supratimą.  Žinoma, nepamiršime ir įdomių, kartais net pikantiškais vadintinų asmeninių gyvenimų, lankysime tas vietas ir gatves, kuriomis susimąstę ir neretai pavargę eidavo mąstytojai ir taip atrasime dar vieną Vilniaus matmenį, dėmenį ar sluoksnį –priklauso nuo to, kokią mokslo kalbą naudosime.

 

👉 Ekskursijos pradžia: Pilies g. 2

⭕ Pabaiga: Aušros vartai

🕰 Ekskursijos trukmė: apie 2 val.

Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti telefone išsaugotą bilieto kopiją.

Vaikams iki 10 m., dalyvaujantiems kartu su suaugusiais, bilieto nereikia.

Kas bus, jei bus prastas oras? Vis tiek keliausime, tik nepamirškite ☔ ir tinkamų drabužių:)

***

Norite pasitarti? Pasikalbėkime!

+370 671 23264

asta@baltapeleda.lt

***

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu gabija@savaitgalioekskursijos.lt. Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio ekskursijų organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

Местоположение Мероприятия