Регион: Литва
Язык: русский
Изменить

Auksiniai kupolai- pravoslaviškas Kaunas. Ekskursija.

Auksiniai kupolai- pravoslaviškas Kaunas. 

Gidės RIMUTĖS ekskursija.

Tradiciškai religinių bendruomenių gausą išduoda maldos namų kiekis. Bet Kaunui tai negaliojo. Pirmosiomis cerkvėmis carinės imperijos valdomame Kaune virto katalikų bažnyčios. Kaunui tapus Gubernijos centru vien katalikų bažnyčiose turėti cerkves buvo nesolidu. Kai miestas tapo tvirtove, gyvenimas keitėsi iš esmės. Tačiau didelis cerkvių skaičius anaiptol nerodė, kad čia buvo daug nuolatinių stačiatikių gyventojų, stipri ar įtakinga jų bendruomenė.

Dabartinė Apsireiškimo Švč. Dievo Motinai katedra, sauganti stebuklingą Surdegio Dievo Motinos ikoną, pastatyta jau tarpukariu. 

O kaip dėl Soboro?

Bet apie visa tai - ekskursijos metu!

Ekskursijos kaina vienam dalyviui:

12 Eur / 1 dalyvis 

Ši bilietų pirkimo nuoroda galioja analogiškoms ekskursijoms :

rugsėjo 18 d.  (sekmadienis) nuo 11.00h

Ekskursijos trukmė ~ dvi valandos.

Susitikimo vieta ir ekskursijos pradžia: prie dešiniųjų, šoninių,  pietinių  Kauno Šv. arkangelo Mykolo (įgulos) bažnyčios laiptų.

Ekskursijos pabaiga:  Apsireiškimo Švč. Dievo Motinai katedra Ramybės parke.

Įsigytas bilietas reiškia, kad jūs jau užsiregistravote į šį renginį. Pasiteiravimui:  elektroniniu laišku rimutemika@gmail.com ,  arba tel. +370 687 74423 .

Vaikams ir moksleiviams, dalyvaujantiems ekskursijoje kartu su suaugusiais šeimos nariais bei neįgaliesiems - nemokamai (registracija reikalinga).

Ekskursija vyks ir lauke, ir viduje- pasirūpinkite tinkamu pagal orą apsirengimu ir, jei reikalinga, apsauga nuo lietaus.

Bilieto galiojimas: jei negalite dalyvauti, pasirūpinkite bilieto perleidimu kitam asmeniui.

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия