Регион: Литва
Язык: русский
Изменить

DERYBŲ LYGA DIDYSIS FINALAS

Gegužės 24 d. įvyks DIDYSIS FINALAS! Derybų Lyga IV SEZONAS artėja prie finišo! 

Šiame renginyje susitiks 8 geriausi viso sezono derybininkai.

PinqX_derybu-lyga-geguz-e-100.jpeg?bf391f55b472d08d0552b5ecb30b3d9e

 

Ketvirtame Derybų Lyga sezone įvyko 4 grupių etapai (A, B, C ir D). Grupių metu susitiko ir savo jėgas išbandė 24 Derybininkai. Grupėse, pirmą ir antrą vietą užėmę dalyviai iškovojo galimybę savo sugebėjimus pademonstruoti finaliniame renginyje, kurio metu paaiškės geriausias IV Derybų Lyga sezono derybininkas!

"Derybų Lyga" - tai unikalus, analogų neturintis derybininkų turnyras, kurio metu dalyviams yra pateikiamos įvairios derybinės situacijos. Poromis suskirstyti renginio dalyviai, per ribotą laiką, turi įvertinti pateiktą situaciją, išsikelti derybų tikslus ir atstovaudami nurodytą pusę, dialogo principu, parodyti savo derybinius sugebėjimus. Pasibaigus laikui, komisijos nariai, pagal specialius vertinimo kriterijus įvertina dalyvius taškais. Tokiu būdu vienas jų tampa poros nugalėtoju ir keliauja turnyre toliau.

 

  • KOMISIJOS NARIAI – kompetentingi, didelę derybų patirtį sukaupę derybų profesionalai.
  • DERYBININKAI – su derybinėmis situacijomis darbinėje veikloje susiduriantys ir asmeninį tobulėjimą vertinantys žmonės, pasiruošę mesti sau smagų iššūkį.


DERYBINIKAI, norintys dalyvauti "Derybų Lyga" V sezono grupės etapuose (pradžia - 2024 rugsėjo mėn) - rašykite el.paštu sales@derybulyga.lt. Derybininkams dalyvavimas yra nemokamas, tačiau vyksta ATRANKA.

ŽIŪROVAI  derybų menu besidomintys, intelektualų ir kokybišką laisvalaikį vertinantys bei bendraminčių sutikti norintys žmonės.

Mus sekti galite FB ir LinkedIN paskyrose, kur pateikiame daugiau informacijos apie dalyvius bei teisėjus: 

FACEBOOK

LINKEDIN

Daugiau apie renginį čia:

Vakaro metu bus taikomas GRIEŽTAS DRESS CODE:

DERYBININKAMS – Business.
ŽIŪROVAMS – Business / Business Casual

Renginio vedėjas - LAIMONAS DIŠKEVIČIUS (www.derybulyga.lt www.mafiaclub.lt)

Artėjant renginio dienai patekti į renginį gali būti sunkiau ir brangiau.

* Renginyje gali buti fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.

** Kadangi vietų skaičius yra labai ribotas ir į renginį gali patekti ne visi norintys, bilietai negrąžinami ir neperkeliami į kitus renginius.

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия