Регион: Литва
Язык: русский
Изменить

Ekstatiniai šokiai | Time2 Gather

Kviečiame susiburti ir kartu leistis į emociškai praturtinantį šokio nuotykį unikalioje vietoje - Vilniaus Architektų Rūmų terasoje - žvelgiant į Gedimino pilį ir Neries upę. 

Šeštadienio popietę praleiskite kitaip - išbandykite naują ir sąmoningą - blaivaus vakarėlio formatą, kurio metu išlaisvinsite kūrybiškumą ir judesio pagalba atsikratysite nereikalingų emocijų bei pažadinsite savo vidinį vaiką. 

Ekstatiniai šokiai judesiui pagal muziką suteikia gilesnę, terapinę, prasmę, todėl čia kiekvienas gali judėti taip, kaip nori, kūrybiškai ir laisvai, pilnai atsiduodant girdimai muzikai. Renginio metu pilnai supažindinsime su šia šokio forma ir kiekvienam padėsime pasijausti saugiai ir laisvai.

Šokių metu skambės plati muzikinių sąskambių paletė - nuo afrikietiškų būgnų, ceremoninių etninių kompozicijų iki šiuolaikinių intensyvių techno ir psy ritmų. 

Dienos metu į ekstatinę būseną pasinerti padės SPIRITUAL WELNESS CLUB vedama kakavos ceremonija ir šavasanos meditacija. 


Ekstatinių šokių kelionių vedliai: 

rugilė raya

Nedas

Mardosa

 

Prisijunkite prie sąmoningų žmonių bendruomenės ir kartu kurkime naują linksmybių ir vakarėlių tradiciją. 

Renginys vyks KAFF Terasoje, Kalvarijų g. 1, Architektų rūmai. 

KAFF Terasos.: https://www.facebook.com/kaffterasos

RENGINYJE ALKOHOLIS NEBUS PARDUODAMAS IR TOLERUOJAMAS

RENGINYS TINKAMAS IR ŠEIMOMS SU VAIKAIS* 

*kviečiame atkreipti dėmesį, jog renginyje garsiai skambės muzika

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия