Регион: Литва
Язык: русский
Изменить

Irklenčių turas Šalčios upe 08-28 | goSUP.lt

Savaitgalio rytą kviečiame prisijungti prie mūsų SUP (irklenčių) turo Šalčios upe.

Šalčia viena įspūdingiausių Dzūkijos upių, apsupta laukinių pievų ir miškų. Šalčios vanduo neįtikėtinai skaidrus, beveik visur lengvai matomas, smėlėtas ir švarus dugnas . Vis dėlto vietomis jis yra apaugęs smaragdinėmis žolių kasomis, kurios paslepia dugną, o plaukiant irklente atrodo lyg irtumėtės per gražią pievą.

Maršruto pradžioje daug vingių, kiekvienas posūkis dovanoja vis naujus besikeičiančius vaizdus. Retkarčiais galima sutinkti nuvirtusių medžių, ar povandeninių akmenų, tačiau kliūtys lengvai įveikiamos ir prideda pozityvių prieskonių.

LAIKAS. Prašome atvykti iki 10.00, atvyks mikroautobusas kuris Jus visus atveš į starto vietą. Pradedame nuo instruktažo, kurio metu išgirsite visą reikalingą informaciją: kaip taisyklingai užlipti ant irklentės, teisingai plaukti, kaip elgtis nukritus, kokiu maršrutu plaukti ir kitas svarbias elgesio ant vandens taisykles. Instruktažas užtrunka apie 15 min, tuomet plauksite. Maršruto ilgis 13 km, tai yra apie 3-4 val. plaukimo žemyn upe. Visai ekspedicijai reikėtų planuoti iki 5val. ( su pasiruošimu, instrukcijomis, susipakavimu po žygio).

VIETA. Susitinkame Šalčios stovyklavietėje, kurios koordinatės 54.342270, 24.846740 (šalia Šalčios tilto), nuoroda į žemėlapį https://goo.gl/maps/1jmSefFy6eM2 ji yra apie 2 km nutolusi nuo Valkininkų, Užuperkasio kaime. Čia paliksime automobilius, autobusas parveš iki starto vietos tad atplaukę iš karto būsite prie savo automobilių.

APRANGA. Apsirengti laisva, sportiška apranga, kuri nemaišytų įsibristi į vandenį (kelnes galima ir pasiraitoti:) Rekomenduojame turėti sausų drabužių automobilyje, jei netyčia nukristumėte (tikimybė labai maža, tačiau geriau būti pasiruošus).

KAINA. Turo Šalčios upe kaina 30 Eur (į kainą įskaičiuota: instruktažas, visa reikiama įranga, pervežimas iš finišo į starto vietą). 
Esant labai nepalankioms oro sąlygoms (audrai, perkūnijai ar kitam pavojingam gamtos reiškiniui), kurios gali kelti pavojų renginio dalyviams, renginys gali neįvykti numatytu laiku ir būti perkeliamas kitai datai abipusiu susitarimu.

DALYVIAI. Irklenčių ture gali dalyvauti asmenys nuo 14 m. su lydinčiu suaugusiu. Primename, jog turo metu lydintis instruktorius kartu neplaukia.
Ture draudžiama dalyvauti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar kitų medžiagų. Organizatoriai pasilieka teisę tokiems asmenims nesuteikti paslaugos ir negrąžinti pinigų už sumokėtą bilietą.

Renginiui įvykus, tačiau klientui neatvykus į renginį už bilietą sumokėti pinigai nėra grąžinami. Įsigytas bilietas galioja tik renginiui su nurodyta data.

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия