Регион: Литва
Язык: русский
Изменить

Irklenčių turas Ūlos upe 08-21 | goSUP.lt

Savaitgalio rytą kviečiame prisijungti prie mūsų SUP (irklenčių) turo Ūlos upe.

ŪLA. Legendinė Dzūkijos upė, turinti daug vingių, privirtusių medžių. Ties kiekvienu posūkiu laukia staigmenos: nuvirtę medžiai, žemyninės kopos, aukšti smėlėti skardžiai. Ši upė išsiskiria savo srovės jėga, kliūčių bei vingių gausumu, tad nusimato tikrai daug nuotykių bei gražių vaizdų žadantis plaukimas. Tai pažengusiam ar nebijančiam išsimaudyti irkluotojui skirta upė. Puiki pramoga karštą vasaros dieną. Plaukimas trunka apie 3-4 val.

LAIKAS. Prašome atvykti iki 11:00, atvyks mikroautobusas kuris Jus visus atveš į starto vietą, ten lauksime Mes su visa Jums paruošta įranga. Pradedame nuo instruktažo, kurio metu išgirsite visą reikalingą informaciją: kaip taisyklingai užlipti ant irklentės, teisingai plaukti, kaip elgtis nukritus, kokiu maršrutu plaukti ir kitas svarbias elgesio ant vandens taisykles. Instruktažas užtrunka apie 15 min, tuomet plauksite. Maršruto ilgis 13 km, tai yra apie 3 val. plaukimo žemyn upe. Visam turui reikėtų planuoti apie 4 val. ( su pasiruošimu, instrukcijomis, susipakavimu po žygio).

VIETA. Susitinkame Trakiškių kaimo stovyklavietėje, kurios koordinatės 54.145482, 24.385773, nuoroda į žemėlapį https://goo.gl/maps/pxCBha2iPuj Čia paliksime automobilius, autobusas parveš iki starto vietos tad atplaukę iš karto būsite prie savo automobilių.

APRANGA. Apsirengti laisva, sportiška apranga, kuri nemaišytų įsibristi į vandenį (kelnes galima ir pasiraitoti:) Rekomenduojame turėti sausų drabužių automobilyje, jei netyčia nukristumėte (tikimybė labai maža, tačiau geriau būti pasiruošus).

KAINA. Turo Ūlos upe kaina 30 Eur (į kainą įskaičiuota: instruktažas, visa reikiama įranga, pervežimas iš finišo į starto vietą) + 6 Eur leidimas plaukti Ūlos upe.

Esant labai nepalankioms oro sąlygoms (audrai, perkūnijai ar kitam pavojingam gamtos reiškiniui), kurios gali kelti pavojų renginio dalyviams, renginys gali neįvykti numatytu laiku ir būti perkeliamas kitai datai abipusiu susitarimu.

DALYVIAI. Irklenčių ture gali dalyvauti asmenys nuo 14 m. su lydinčiu suaugusiu. Primename, jog turo metu lydintis instruktorius kartu neplaukia.

Ture draudžiama dalyvauti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar kitų medžiagų. Organizatoriai pasilieka teisę tokiems asmenims nesuteikti paslaugos ir negrąžinti pinigų už sumokėtą bilietą. 

Renginiui įvykus, tačiau klientui neatvykus į renginį už bilietą sumokėti pinigai nėra grąžinami. Įsigytas bilietas galioja tik renginiui su nurodyta data.

 

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия