Регион: Литва
Язык: русский
Изменить

Minios psichologija: kaip kalbėti su masėmis? (Streikai, maršai ir... kaip minios veikia soc. tinklų amžiuje?)

Streikai, maršai ir kiti judėjimai... Neretai kyla klausimas, kodėl išsilavinę, kritiškai mąstantys žmonės, būdami grupėje, priima ne pačius geriausius sprendimus. Kodėl žmonės eina į minią, ir, būdami minioje, praranda kritinį mąstymą ir netgi tampa agresyvūs. Kada žmonių grupė virsta minia ir kada pradeda veikti minios psichologija? Kuo minios psichologija yra išskirtinė ir kaip ji veikia? Komentarai socialiniuose tinkluose ir komentarai po straipsniais – kur dingsta bet koks kritinis mąstymas? Kodėl būdamas minioje žmogus įgyja daugiau drąsos ir tampa agresyvus? 

Apie minios psichologiją ir ypatumus, kaip bendrauti su minia, šįkart papasakos socialinės psichologijos ekspertas, Vytauto Didžiojo universiteto docentas, psichologas, knygos “Socialinė psichologija” autorius Visvaldas Legkauskas. 

Žinodami minios veikimo principus, galėsime prognozuoti: kur minios atsiras, ką jos darys, kas veiks ir neveiks, kaip minias gesinti ir valdyti. 

Renginyje remsimės realiais pavyzdžiais iš pastarųjų metų Lietuvos, Ukrainos ir Baltarusijos aktualijų – dekonstruosime minios psichologiją.

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия