Регион: Литва
Язык: русский
Изменить

Spektaklis „Saldainių lietus” Rež. V. Kuklytė (vaikams nuo 4 m. amžiaus)

 

Aktorių ansamblis DEGAM pristato iliuzijų spektaklį apie jausmus "Saldainių lietus".

Spektaklis apie vaikų emocijas ir stebuklingą tėčio ir dukros draugystę, kuriamas bendradarbiaujant su vaikų psichologe - prichoterapeute Aušra Kuriene, kuri teigia: "Neignoruokite savo ir artimųjų jausmų, nenuvertinkite jų ir nenumokite ranka: tai, kaip mes jaučiamės, yra svarbu."

Kūrybinė komanda gilinasi į vaikų emocijas ir spektakliu siekia jauniesiems žiūrovams padėti jas įvardinti, o tėvams tai galimybė rasti sprendimus kaip kūrybiškai spręsti šeimoje kylančias
"emocijų audras".  Už vaikų emocinę būseną, kokia ji bebūtų, net ir per krizę atsakingi suaugusieji, todėl spektaklio pagrindiniai herojai - tėtis ir dukra žaisdami taiko apgalvotus nusiraminimo metodus. O magijos triukus spektaklyje režisuoja Pasaulio Gineso rekordininkas, iliuzionistas Rokas Bernatonis.

Tai šviesus, muzikalus spektaklis apie stebuklus kurie įvyksta žaidžiant. O tėvams siunčiama žinutė, kad gražiausias laikas yra praleidžiamas su savo vaikais. 

Režisierė ir scenarijaus autorė: Virginija Kuklytė

Magijos režisierius: Rokas Bernatonis

Kompozitorė: Ieva Marija Baranauskaitė

Choreografė: Sigita Mikalauskaitė

Scenografė ir kostiumų dailininkė: Vita Eidimtaitė

Psichologė psichoterapeutė: Aušra Kurienė

Aktoriai: Šarūnas Gedvilas ir Urtė Smulskytė

Projekto partneriai: Teatras "Pradžia"

Projektą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė.


Bilieto kaina: 12 Eur, bilietas reikalingas ir tėvams, ir patiems mažiausiems žiūrovams.

unnamed-1.jpeg?88f28661dd0bae194e3f2f183fcb5766
Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия