Регион: Литва
Язык: русский
Изменить

V ŽOLINIŲ MARATONAS

  V Žolinių maratonas

Žolinė, ypač kur bendruomenės atsigauna ir suvienija žmones, įgauna naują skambesį. Ji tampa ne tik su bažnytine, bet ir bendruoniškumo švente.Tikėta – kas kartu nešvęs Žolinės, bus neturtingas, nelaimingas, vienišas, nelaimėje neparemtas.
Todėl ir mes rengiame šį bėgimą, kad sukviesti bėgimo bendruomenę atšvęsti šią šventę sveikai, linksmai, prasmingai ir blaiviai.


Kviečiame 2023-08-15 į penktą kartą rengiamą Žolinių maratoną, kuris tradiciškai vyks Vingio parke ir bėgsime oficialiai sertifikuota trasa. Ratas - 5,275km.  Čia kiekvienas ras sau tinkamą distanciją, tiek profesionalus sportininkas, tiek tik pradedantis ženti pirmuosius žingsnius į bėgimo pasaulį. Bus galima pasirinkti vieną iš 6 distancijų - maratonas (42,2km), 31,6km, pusmaratonis (21,1km), 10,5km, 5,3km (vienas ratas),  600m vaikų bėgimas.

Kiekvienas dalyvis, nuo mažiausio iki vyriausio bus apdovanotas renginio metlinėmis statulėlėmis - vienu iš žolinių augalų simbolių. Pirmais metais tai buvo tradicinis lietuvių augalas - kanapė, antrais -  keturlapis dobilas, trečiais - dagys,  ketvirtais  - petražolė,  na o V maratono simbolis jau bus žydintis žolinis augalas.

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия