Регион: Литва
Язык: Русский
Изменить

Visų Šventųjų bažnyčia: vidurdienio ekskursija

Vilniaus Visų Šventųjų bažnyčioje telpa visi šventi ir daug mūsų, mažiau šventų. Kviečiu dirbančius įstaigose pietų pertraukos metu, o dirbančius laisvu grafiku – tiesiog per pietus – susipažinti su spalvinga ir muzikalia barokine Visų Šventųjų bažnyčia, sužinoti, ką reiškia bažnytiniai simboliai, kodėl kai kurių paveikslų viduryje žiojėja skylės, ką slepia žydrų dažų apskritimai, ir kam reikia melstis, jeigu ieškote meilės. Sako, tai tikrai veikia! Kurių okupacinių valdžių sprendimai pakeitė bažnyčios vidų ir išorę, kas gyvena varpinės bokšte ir kodėl net kai kurie kunigai bijo nusileisti į bažnyčios rūsį.

Ši pažintis bus trumpa, bet labai įdomi – viskas truks apie 55 min. Tam, kad spėtumėte grįžti į darbus. Norintys, žinoma, galės pasilikti ilgiau.

  • 👉 Ekskursijos pradžia: prie bažnyčios vartų
  • ⭕️ Ekskursijos pabaiga: ten pat
  • 🕰 Ekskursijos trukmė: apie valandą

Vaikams iki 10 metų (keliaujantiems su ekskursijoje dalyvaujančiais suaugusiais) - ekskursija nemokama.

Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti spausdintą arba telefone išsaugotą bilieto kopiją. 

***

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu labas@baltapeleda.lt. Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio ekskursijų organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

Местоположение Мероприятия