Регион: Литва
Язык: русский
Изменить

Impresionizmo laikotarpį pristatanti paroda

 PARODA VEIKS IKI VASARIO 18 d. 

„Pasaulio dailės lobynai: nuo Monė iki van Gogo“ – edukacinė paroda, kurioje leidžiamasi į pažintį su viena ryškiausių meno krypčių impresionizmu. Lankytojas supažindinimas su 10-ies žymiausių pasaulio impresionistų įkvėpta kūryba vienoje vietoje.  

Monė, van Gogas, Sezanas, Pisaro – šias pavardes žino daugelis, tačiau jų originalius paveikslus matė retas. Jie kabo didžiausiose pasaulio galerijose, įsikūrusiose Niujorke, Čikagoje, Paryžiuje, Londone ir kituose miestuose, o kai kurie kūriniai šiai dienai priklauso privačioms kolekcijoms ir yra labai retai parodomi. 

Ieškodami kompromisų kaip supažindinti lankytojus su didžiausią poveikį menui padariusiais kūriniais čia, Lietuvoje, siūlome šių kūrėjų kūrybą atrasti per parodoje pristatomą kolekciją. Tai – net 21 arčiausiai originalių kūrinių esantis dailininkų pertapytas paveikslas. Sertifikuoti, originalaus dydžio, aliejine tapyba ant drobės atlikti kūriniai. Parodoje – artimesnis žvilgsnis į K. Monė „Vandens lelijas“, V. van Gogo „Žvaigždėtą naktį“ ir kitus kūrinius. 

Su kūriniais susipažinti artimiau padeda audiogidas – per savo mobilųjį įrenginį galite paklausyti trumpų garso įrašų, sudėliojančių pagrindinius akcentus prie kiekvieno iš darbų. Išgirsite daugiau įdomybių apie menininkus ir jų kūrinius, eksponuojamus parodoje (rekomenduojame turėti savo mobiliajam įrenginiui tinkančias ausines, garso įrašų klausimas vyksta per savo mobilųjį telefoną, audiogidas – lietuvių, anglų, rusų kalbomis). 

Tai edukacinio pobūdžio paroda, tad joje skamba prancūziška muzika, vaizduotę žadina specialiai parodai sukurti kvapai, įspūdžiui pagrįsti, pasitelkiama virtuali realybė, kur lankytojai patys turi progą „persikelti“ į paveikslo kuriamą nuotaiką ir pabuvoti V. van Gogo „Žvaigždėtoje naktyje“, pasivaikščioti impresionistų tapyboje mėgstamos Senos upės krantinėmis ar romantiškuose Monė soduose.

Susipažinti išsamiau su impresionizmo laikotarpiu taip pat galite meno pažinimo ekskursijose. Dėl gido paslaugų prašome susisiekti telefonu +37060275707. Ekskursijos gali vykti anglų, lenkų, rusų, lietuvių kalbomis. 

Bilietus parodos vietoje galima įsigyti tik apmokant bankinėmis kortelėmis, grynieji pinigai parodos vietoje nėra priimami. Įsigijus bilietą jis galioja dvi savaites. 

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия