Регион: Соединенные Штаты
Язык: Русский
Изменить

Naujasis AŠ | Asmeninė transformacija

Vakarų šalyse, kai atsitinka kažkas blogo, juokaujama, kad tai karma, ir nieko čia tokio. Arba kitaip - toks tavo likimas. Sanskrito žodis „Karma“ kilęs iš senovės Pali kalbos žodžio „Kamma“. Išvertus pažodžiui, tai reiškia Veiksmą. Mes žodį „Likimas“ suprantame kaip lemtį, kurios negalime keisti, bet, kaip minėjau, terminas „Kamma“ turi tiesioginę reikšmę, kaip konkretus veiksmas. Iš to peršasi išvadą, kad viskas, kas mums nutinka, yra tiesioginis mūsų veiksmų ir prieš tai sekusių pasirinkimų padarinys. Kiekvienas veiksmas turi atoveiksmį. Ir, jei pastebėjote, toje pačioje situacijoje visi reaguojame skirtingai. Iškyla klausimas - kas yra tas, kuris priverčia mus pasirinkti vienokią ar kitokią reakciją? 
Taip, tai mūsų charakteris! Sekanti išvada: Jei charakterį galima keisti, tai gal galima pakeisti ir likimą? Taip! Jei nėra reaguojančio - nėra ir veiksmo. Nėra veiksmo - nėra ir pasekmės. 

Nori pakeisti savo likimą? Prisijunk prie Naujasis AŠ | Asmeninė transformacija programos ir pakeisk savo likimą!  

KAS TAI?
Naujasis AŠ | Asmeninė transformacija - tai asmeninė Tavęs transformaciją pagal programą Naujasis AŠ dirbant tet-a-tete (Vienas su vienu) principu! 

KODĖL VERTA?
Todėl, kad Tu gausi 100 procentinį dėmesį tik sau! Todėl, kad bus sprendžiamos ir dirbama tik su Tavo problemomis ir jų transformacija! Todėl, kad Tu galėsi bet kada pasiklausti, ar pasitarti! Todėl, kad kartą per savaitę aš ir tu turėsime asmeninį pokalbį (Skype arba gyvai), kurio metu gausi išsamius atsakymus į savo klausimus! Todėl, kad praktikos, kurias tu gausi bus specializuotos tik Tau - atsižvelgiant į tavo poreikius ir transformacijos tempą! Todėl, kad šios programos pabaigoje susikursi savo Naujajį Aš, kurio likimas bus toks, kokio Tu nori!   

KAIP TAI VYKSTA?
Naujasis AŠ | Asmeninės transformacijos programa veikia asmeninės, testinės, konsultacijos principu. Tavęs laukia nedalomas dėmesys tau kiekvieną dieną. Programos pradžioje mes išsiaiškinsime tavo charakterio vietas, kurias tu norėtum transformuoti ir sudarysime planą, kaip to pasiekti. Mes kontaktuosime beveik kiekvieną dieną (el. paštu). Mes labai išsamiai diskutuosime kartą per savaitę Skype pagalba, arba susitiksime gyvam pokalbiui (Kaunas). Pirma savaitė bus skirta problemų išgryninimui ir įvadinių technikų bandymui. Nuo antros savaitės tau reikės, kiekvieną dieną, aprašyti dienos patirtį. Tai leis man pamatyti tavo progreso dinamiką ir koreguoti tempą ar praktikas pagal poreikį. Kiekvieną dieną tu gausi išsamias rekomendacijas mini-praktikoms, kaip priminimams tavo telefone. Programos metu tu galėsi bet kada klausti, skambinti. Naujasis AŠ | Asmeninės transformacijos programa trunka lygiai 4 savaites. Praktikos mėnesio gale mes nuspręsime ar tau reikalingas papildomas modulis. 

TAVE VES:
Žydrūnas Sadauskas - gyvenimo prasmės ieškantis pankas! Unikalių asmeninių charakterio parametrų atskleidimo metodikų treneris. Ekstrasensorikos ir hipnozės praktikas! Plačiau apie Žydrūno veiklą rasite čia: https://www.facebook.com/atrask.savo.pasaukima/

Местоположение Мероприятия