Регион: Соединенные Штаты
Язык: русский
Изменить

The COINS 2023

Tarptautinė gyvybės mokslų konferencija The COINS yra organizuojama Vilniaus universiteto studentų jau nuo 2004 metų. Kasmet konferencija pritraukia gausybę gyvybės mokslų studentų, Nobelio premijos laureatų, kurių konferencijoje jau yra apsilankę net 8, kitų žinomų mokslininkų, moksleivių ir visuomenės, besidominčios gyvybės ir gamtos mokslais. Konferencijos metu garsiausi Lietuvos ir užsienio mokslininkai skaito paskaitas, studentai turi galimybę pristatyti savo tyrimus stendinių ir žodinių pranešimų sesijose bei gauti vertingą grįžtamąjį ryšį iš savo srities specialistų. Moksleiviai bei visuomenė dalyvauja jiems skirtose specialiose programose, įtraukiančiose paskaitas bei laboratorinius darbus.

Daugiau oficialios informacijos rasite apsilankę www.thecoins.eu 

Kviečiame sekti konferencijos Facebook puslapį, kur sužinosite naujienas greičiausiai, galėsite dalyvauti įvairiuose žaidimuose bei laimėti prizų.

SVARBU! Nusipirkus stendinio ar žodinio pranešimo bilietą nepamirškite užsiregistruoti į pranešimų sesiją pateikiant reikiamą informaciją bei pranešimo santrauką registracijos anketoje: https://thecoins.eu/tickets. Registracijos anketos pradžioje turėsite nurodyti savo bilieto numerį, tik tokiu būdu jūsų anketa bus patvirtinta, todėl atidžiai įveskite šį numerį. 

Kilus klausimams dėl registracijos į pranešimų sesiją, rašykite paštu: presentations@thecoins.eu

Местоположение Мероприятия