Регион: Международный
Язык: русский
Изменить

AUSTIEJA ir grupė. Žiaurē graži žėima.

Austiejos koncertai eina nuo širdies link širdies

PAPILDOMAS PASIRODYMAS

Austieja - muzikos ir poezijos kūrėja, kurios išskirtinis bruožas - žemaičių kalba atliekamos dainos, persipynusios su subtiliais muzikos ir gamtos elementais, ji taip pat groja smuiku ir fortepijonu.

Kartu su grupe dainininkė rengia du pasirodymus sostinėje - lapkričio 26 d. ir gruodžio 17 d. Kiekvienas koncertas, anot menininkės,  yra „tarytum pokalbis su Žmogumi, jo savyje ieškant. Minčių gaudyklė - čia ir dabar. Kalbėjimasis, klausymasis, išgirdimo galia. Nuo širdies link širdies einant. Tai kvietimas kartu pasekti pasaką apie Gyvenimą.“

Kūrėja publiką panardina į švelnumo, grožio būseną.  Skamba žemaičių kalba, žodis po žodžio pindama išraiškingų balsių tėkmę, dainininkės balsas, kuris kartais čiurlena itin aukštai bei tyrai, kartais prislopsta tarsi lapų šlamesys miške, ir netikėta dainų poezija. Kartu su Austieja scenoje groja Deividas Pileckas (fortepijonas), Tadas Petkevičius-Grajauskas (gitara) ir Robertas Tamošiūnas (perkusija). Tai talentingų, profesionalių muzikantų komanda, jie geba intuityviai jausti muziką. 

Koncerte skambės vienas žinomiausių kūrinių „Žiaurē graži žėima“ ir kitos, ne mažiau įtraukiančios dainos - „Opė“, „Vuorā“, „Slėiks“, „100piu“.  Kiekviena daina – kvietimas ką nors įvertinti, atrasti, stipriau mylėti, ir svarbiausia – nepamiršti savos kalbos, namų, tėvynės.

„Ši daina man yra vilties šauklė, žiburys juodoje naktyje, kai nematai, kur eiti. Giliai kvėpuojanti meilė, kurios rankose nešamas sunkiai pakeliamas pasaulio svoris. Iš šio svorio ši daina gimė, iš nakties į viltį traukdama“, - kūrinį „Žiaurē graži žėima“ pristato autorė.

snf-0982-new.jpeg?2b0371e75ecbbb6ce86a9172262cad49

Apie grupės narius:

Deividas Pileckas - profesionalus pianistas, studijuojantis džiazą, itin talentingai galintis improvizuoti įvairiuose žanruose. Tai jaunas, perpektyvus, ypatingą muzikinę intuiciją turintis muzikas. 

Tadas Petkevičius-Grajauskas - profesionalus gitaristas, atlikėjas, džiazo pedagogas, save randantis minėtame žanre, tačiau sielos platybėse aprėpęs ir Austiejos kūrybą, kurią dabar puošia savo gitaros garsais. Dalyvavęs gausybėje džiazo festivalių Lietuvoje ir užsienyje, bendradarbiauja su įvairaus spektro atlikėjais ir kompozitoriais. 

Robertas Tamošiūnas -  jauniausias grupės narys, perkusininkas. Talentingas muzikantas, groja įvairiais instrumentais, taip pat yra vokalistas, pats kuria dainas ir muzikos kūrinius. 

VAIKAMS  taikoma nuolaida 20 proc. Nuolaidos kodas - vaiko. Vaikai, kuriems nereikalinga papildoma vieta, įleidžiami nemokamai.

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия