Регион: Международный
Язык: русский
Изменить

Derybų Lyga C grupė

Tęsiame derybų kultūros formavimo renginius ir šį kartą susitinkame Derybų Lyga C grupės susitikimuose! 

Derybų Lyga - tai unikalus, analogų neturintis derybininkų turnyras, kurio metu 6 dalyviai pagal iš anksto parengtas situacijas susitiks deryboms ir vienas jų taps nugalėtoju.

Viso trečiame Derybų Lyga sezone turėsime 4 grupes (A, B, C ir D) pirmas dvi vietas grupių susitikimuose užemę derybininkai susitiks sezono finaliniame renginyje, kur išaiškės geriausias Trečiojo Derybų Lyga sezono dalyvis!

Renginio KOMISIJA– didelę derybų patirtį sukaupę derybų profesionalai.

DERYBININKAI– besidomintys derybų menu, norintys sutikti naujų bendraminčių, nuolat besitobulinantys bei pasiruošę mesti smagų iššūkį sau, bei turėsiantys galimybę būti įvertintiems teisėjų - profesionalų.

DERYBINIKAI, norintys sudalyvauti ATRANKOJE į Derybų Lyga grupės susitikimus - prašome susisiekti el.paštu sales@derybulyga.lt. Derybininkams dalyvavimas nėra mokamas, tačiau turime atranką.

ŽIŪROVAI kviečiami registruotis nuorodoje nurodytu adresu.

Daugiau apie renginį čia:

 

Vakaro metu bus taikomas GRIEŽTAS DRESS CODE:

DERYBININKAMS – Business.
ŽIŪROVAMS – Business / Business Casual

Renginio vedėjas - LAIMONAS DIŠKEVIČIUS (www.derybulyga.lt www.mafiaclub.lt)

Artėjant renginio dienai patekti į renginį bus sunkiau ir brangiau.

Renginyje gali buti fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.

Kadangi vietų skaičius yra labai ribotas ir į renginį gali patekti ne visi norintys, bilietai negrąžinami ir neperkeliami į kitus renginius.

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия