Регион: Международный
Язык: Русский
Изменить

Ecstatic Kundalini Dance su Agne ir Rimvydu

 

Šįkart nersime į ekstatinę kundalini energiją su Agne Doveikaite ir Rimvydu Židžiūnu! 

 

Ekstatinis šokis (angl. ecstatic dance) – tai nuostabi terapinė judesio praktika, kuri apjungia savo kūno jautimą, didesnį įsižeminimą ir laisvę judėti taip, kaip nori tu. Tai džiaugsmo, išsilaisvinimo ir ekstazės šokis.
Ekstatinio šokio praktika yra labai efektyvi. Įsižeminę, jausdami save ir leisdami sau judėti taip, kaip norime – tampame ramesni, susibalansuojame bei patiriame laisvės ir lengvumo pojūtį. Atsipalaiduojame.

 

Šis Agnės ir Rimvydo vedamas ecstatic dance renginys išsiskiria tuo, kad jame naudojama unikali metodika padedanti paprastai ir greitai keisti savo vidines būsenas.

 

Šį nuostabų vakarą jūs:

  • Laisvuoju šokiu pažadinsite gyvybinę energiją;
  • Aktyvuosite jėgos vietas bei pažinsite vyrišką ir moterišką pradus;
  • Susipažinsite su energetinių ratų praktika ir balansuosite vyrišką ir moterišką energiją;
  • Leisite išsiskleisti savo vidiniam potencialui per ecstatic kundalini dance.

Kaip pasiruošti:

Šiam susitikimui svarbiausia, kad apranga būtų patogi, nevaržanti judesių ir komfortiška tau. Daugiau nereikia nieko specialaus - gera nuotaika ir vandens atsigaivinti per/po šokių.

  • „Laumžirgių žemėje“ jūsų laukiame nuo 18:30 val., renginys prasideda 19:00.
  • Įsigytas bilietas + Galimybių Pasas
  • Atvykimo nuoroda: „Laumžirgių žemė“
  • Renginio trukmė: 3 val.

 

APIE AGNĘ DOVEIKAITĘ

Agnė Doveikaitė – lektorė, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistė, profesionali smuikininkė, dj’ė. Veda vienus populiariausių emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo kursų Lietuvoje, „SoulACTION“ mokymų centre. Agnė yra unikalios savireguliacinės metodikos (DFB metodika) instruktorė, praktikė, kuri ne tik moko, kaip atskleisti savo vidinį potencialą, bet ir pati jau 12 metų nuolat gilinasi į vidinio resurso paslaptis.

Daugiau apie Agnę: www.agnedoveikaite.lt 

Daugiau apie Ecstatic Dance: www.ecstaticdances.lt

 

APIE RIMVYDĄ ŽIDŽIŪNĄ

Rimvydas Židžiūnas yra dvasinės žmogaus evoliucijos specialistas. Jis yra geriausiai žinomas, kaip didžiausio ir ilgiausiai veikiančio Lietuvoje gyvenimo būdo mokymų centro „SoulACTION“ įkūrėjas. Rimvydas taip pat yra ir dviejų knygų – „Gyvenimo kūrėjas“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ – autorius, daugelio ilgųjų mokymų programų kūrėjas, žinomas sąmonės plėtimo seminarų lektorius ir situacinio apmokymo ekspertas.

Daugiau apie SoulACTION: www.soulaction.lt

 

 

 

 

Местоположение Мероприятия