Регион: Международный
Язык: русский
Изменить

GALAPAGAI 2023

Muzikos ir pramogų festivalis Galapagai skelbia šių metų festivalio pokyčius ir žinią, kad festivalis grįžta į Zarasus – Zaraso ežero didžiąją salą!

„Labai džiugu tai pranešti! Būtent čia, didžioje Zaraso saloje festivalis užgimė ir vyko šioje saloje net aštuonerius metus. Vėliau 2019 turėjome priimti sprendimą ir ieškoti kitos vietos festivaliui, nes tuo metu saloje prasidėjo remonto darbai. Paieškos nenuėjo veltui, turėjome ir dar turėsime puikų laiką Palūšėje, kur ir toliau vystysime veiklas visus metus nuostabioje „Palūšės Valtinės“ pakrantėje bei „Palūšės kopoje“, o dabar pastūmėti festivalio lankytojų, drąsiai tariam, kad pats metas festivaliui – grįžti namo į Zaraso salą!“- naujienomis dalinasi festivalio prodiuseris Algirdas Barniškis - Blėka. 

Šių metų vasarą festivalis vyks, jam įprastomis datomis – liepos paskutinį savaitgalį – liepos 28-30 dienomis. Festivalis vykstantis nuo 2011 metų į Lietuvą yra atvežęs tokias muzikos žvaigždes kaip Chase&Status, Mobb Deep, Pendulum, Milky Chance, Gorgon City, Charlie XCX, Tommy Cash, Unkle, Alma, JP Cooper, Jose Gonzalez, Tom Walker, Dub FX bei daugybę kitų vardų! Tikimasi, kad ir šių metų festivalio muzikinė programa bus ne mažiau įspūdinga. 

„Zaraso saloje Galapagai kaip ir iki šiol skleis geriausią vibe‘ą, grįš prie savo kelių skirtingų scenų formato su daug įvairiausios stilistikos muzikos! Neseniai grįžom iš vieno didžiausių showcase muzikos festivalių „Eurosonic“, kuriame turėjome progos išgirsti kylančius muzikos talentus ir naujausias muzikos tendencijas, kurias tikim pavyks perteikti ir šių metų festivalio Galapagai line up‘e!

GALAPAGAI 2023 LINE UP:

⚡️SIGMA DJ Set
⚡️ Röyksopp DJ Set
⚡️ G&G Sindikatas
⚡️ ba.
⚡️ Vaidas Baumila
⚡️ Solo Ansamblis
⚡️ July Jones (SI)
⚡️ Kamanių Šilelis
⚡️ 8 Kambarys
⚡️ FC Baseball
⚡️ Evgenya Redko
⚡️ Sisters On Wire
⚡️ Konstantinas Lilas
⚡️ Kamanių Šilelis
⚡️ Beatrich
⚡️ Rūta MUR
⚡️ Gamka
⚡️ Baltic Balkan
⚡️ AISTÈ
⚡️ Despotin Fam
⚡️ Alekna
⚡️ Ade
⚡️ Pijus Opera
⚡️ Kamuza
⚡️ Meandi
⚡️ Girių dvasios
⚡️ be4 u ask

COMEDY LINE UP:
⚡️ Markas Žukauskas
⚡️ Žilvinas Kerbelis
⚡️ Evaldas Jasaitis
⚡️ Antanas Sadauskas
⚡️ Airidas Jankus
⚡️ Viktoras Balykov
⚡️ Emilis Jokūbas
⚡️ Mantas Patarakas
⚡️ Vanilla Killa B
⚡️ Tomaš Rynkevič

Daugiau netrukus!

---

Laikas: Liepos 28-30 d., 2023

Vieta: Zaraso ežero sala 

Į festivalio teritoriją patekti galima nuo penktadienio 09:00 iki sekmadienio 12:00

Parkingo mokestis į kainą neįskaičiuotas.

--

Bilietas galioja abiems festivalio dienoms, vienam asmeniui. Nepilnamečiai įleidžiami tik su suaugusiuoju. Vaikai iki 10 metų įleidžiami nemokamai. Bilietai negrąžinami ir nekeičiami.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP (bet tik ne su profesiosionalia technika).Draudžiama įsinešti: alkoholinių gėrimų, narkotinių ar kitų psichotropinių medžiagų, bei jų vartojimui reikalingų priemonių; maisto ar skyščių stiklinėje taroje; bet kokios rūšies ginklų.

Organizatorius pasilieką teisę keisti renginio programą.

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия