Регион: Международный
Язык: русский
Изменить

Gruodis albumo "Kvetiapinas ir džinas" pristatymas | Klaipėda, Malūno loftas

Simboliškai Gruodžio mėnesį pasirodysiantis su nekantrumu lauktas debiutinis albumas "Kvetiapinas ir džinas"  bus pristatytas Vilniaus menų fabrike Loftas bei Klaipėdoje naujoje alternatyvai draugiškoje malūno lofto scenoje.

„Gruodis“ laikoma viena iš perspektyviausių šiuolaikinių alternatyvaus roko grupių Lietuvoje.

Post punk/stoner/indie rock žanrus jungiantys vaikinai per vienerius metus spėjo surengti koncertus didžiausiose Lietuvos scenose, po pasirodymų didžiausiuose Lietuvos festivaliuose, apie grupę buvo rašoma ir užsienio spaudoje.

Ekspresyvūs judesiai, drąsūs muzikiniai sprendimai ir audringi pasirodymai nuneša žiūrovus į tamsią ir išlaisvinančią kelionę.

„Gruodis“ sukūrė unikalų ir ryškų skambesį. Mintis supančiojančios temos, kurias grupė narplioja dainų tekstuose ir gaivališka jėga jau sužavėjo tūkstantinį klausytojų ratą.

 

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия