Регион: Международный
Язык: русский
Изменить

Kakavos ceremonija - Malda Vandeniui su Îanäwa

Liko vos keleta vietų į renginį!

Norintys užbaigti vasarą skambiai, kviečiame pasinaudoti paskutiniu nuolaidos kodu: VASAROSPABAIGA

---------------

2022 metų vasaros svaigulyje Meksikos vedliai - ÎANÄWA vėl sugrįžta į Lietuvą. Vasarai besibaigiant Rugpjūčio 26 d. Kauno rajone (Dijūta Kalnalis) kviečiame į Šamanišką kakavos ceremoniją - Sonoterapiją. 

Čia vėl prisiliesime prie šios akimirkos, ištirpsime kolektyvinėje sąmonėje išliekant savimi, dėkosime Motinai Žemei, mėgausimės Meksikietiška kakava bei aromaterapiniais kvapais, šoksime su gyvai atliekama vedlių muzika.

Kakavos ceremonija tai malda vandeniui, kurioje kaip grupė dainomis ir praktikomis mes sėjame, maitiname ir įgyvendiname ketinimus mėgautis gyvenimu ir dabartimi.

Kakava yra galinga senovinė, bet subtili medicina, kurią dovanoja Motina Žemė. Ši medicina auga ten, kur gausu vandens, ir yra gimtoji Amerikos indėnų tautoms, kurių išmintingi protėviai su didele meile paveldėjo šį gražų bei senovinį altorių.

Aukštos vibracijos garsų kelionės metu atversime širdį ir emocijas bei suvokimus.

Garsai, taip pat spalvos yra viena iš pirmųjų energijos apraiškų, jie yra kodai, kuriuose yra gryna ir dieviška informacija. Šiais garsais mes galime modifikuoti įvairias kūno dalis, emocijas ir mintis, per aukšto dažnio garsų ir dieviškos muzikos kelionę pasiekiame norimus savo gyvenimo suvokimus.

Terapijos metu grojame gyvą muziką, taip pat dirbame su aromaterapija.

Rekomendacijos:
- Geriausia apie 5h nevalgyti prieš ceremoniją.
- Atsivežti savo puodelį.
- Jeigu norite galite atsivežti savo užtiesaliuką.
- Renginys truks iki 4 Val.

ÎANÄWA - yra medicinos muzikos projektas (Uttama Zeini (Meksika) ir Aiyana Quilla (Lietuva)), audžiantis maldas iš viso pasaulio į spalvingą raštuotą garsų kelionę. Meksikos - Kolumbijos ir Lietuvos kilmė jų muzikai suteikia daug įvairovės ir leidžia susijungti su vidine senolių atmintimi. Duetas gyvena Meksikoje, kur dedikuoja visą laiką senovinės medicinos studijoms grodami ceremonijose su maestrais/vedliais iš įvairių kultūrų. Projektas gimė grojant medicinos ceremonijose, taip pat festivaliuose ir susibūrimuose, kombinuojant etnines tradicijas ir modernius ritmus, naudojant instrumentus iš įvairių pasaulio šalių. Jų muzika kviečia švęsti gyvenimą ir atspindi protėvių išmintį.


Daugiau apie Meksikos vedlius socialiniuose tinkluose:
http://linktr.ee/ianawa

Dijūta Kalnalis vietos adresas:
Piliakalnio 10, Šėtijų km. Koordinatės: 55.016729, 23.576095

Kaip atvykti: Pravažiavus Zapyškį už 3km sukti dešinėn link Kriūkų ir važiuoti panemune 9km. Prie kelio stulpelio 9km, kairėje yra du dideli akmenys. 

Prie užtvaras bus atidarytas.

Daugiau apie Dijūta Kalnalis:

https://www.facebook.com/dijutakalnalis.lt

Praeitų metų šio renginio akimirkas galite pažiūrėti čia:

https://opensoulfest.com/kakavos-ceremonija-sonoterapija/

Daugiau apie Balt Vibe Isle renginius:
https://opensoulfest.com/renginiai/

Turint klausimų  galite susiekti su mumis:
El. paštu: info@opensoulfest.com

Telefonu: Milda - +370 68545961, Edgaras - +370 60802907

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия