Регион: Международный
Язык: русский
Изменить

Kūrybinės keramikos dirbtuvės

Vilniaus etninės kultūros centras kviečia į atviras keramikos dirbtuves, kuriose laukiami tiek pradedantys, tiek pažengę dalyviai, norintys susipažinti su įvairiomis keramikos technikomis, kurti, lipdyti, o vėliau ir glazūruoti savo dirbinius.

Užsiėmimus veda Vytautė – „tautės“ keramikos studijos rankos ir akys, nuo 2017 m. nesiskiriančios su moliu.

Užaugusi pievų ir miškų apsuptyje, Vytautė nuolatos mokosi, atranda ir pažindinasi ne tik su keramikos galimybėmis, bet ir su gamta: augalais, kerpėmis, medžiais ir paukščiais, kurie įkvepia eksperimentuoti bei palikti gamtos pėdsaką molio gaminiuose. Šia savo patirtimi bei įkvėpimu keramikė mielai dalijasi ir su keramikos meno norinčiais išmokti dirbtuvių dalyviais.

Dėmesio! Vienas bilietas galioja vienam užsiėmimui, kurio metu galima arba nulipdyti, arba nuglazūruoti jau išdegtą kūrinį. Norint darbą ir nulipdyti, ir glazūruoti, reikalingi bent du užsiėmimai, tarp kurių būtų 10 dienų laikotarpis, per kurį dirbinys išdžiovinamas ir išdegamas.

_______

Įsigytas renginio bilietas negrąžinamas ir nekeičiamas, nebent renginys atšaukiamas ar nukeliamas dėl organizatoriaus kaltės.

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия