Lelde Lietaviete - Šovbiznesa stāsti

Esam priecīgi paziņot, ka "Pieredzes Vakari" ir atgriezušies ar jaunu sparu, un turpmāk regulāri tiksimies ar interesantiem cilvēkiem, lai uzklausītu viņu stāstus!

Šoreiz pie mums viesosies Lelde Lietaviete – TV raidījumu un pasākumu vadītāja!

Lelde televīzijā strādā vairāk kā četrus gadus un kopš tā laika ir veidojusi raidījumus par politiku, vidi, ilgtermiņa attīstību, vietējo uzņēmējdarbību, modi, kultūru un mākslu. Šobrīd Lelde vada un producē raidījumu "Tete-a-Tete".

Darbs ar cilvēkiem un būšanu kameras priekšā ir žurnālistes ikdiena. Savu ceļu Lelde sāka ar Latvijas Universitātes studentu raidījumu "Kivi TV" un pamazām attīstot prasmes un zināšanas, ir tikusi novērtēta no skatītāju puses, un ieguvusi atpazīstamību.

Šajā tikšanās reizē, Lelde mums pastāstīs par to kā sāka savu karjeru, kādi ir bijuši lielākie panākumi un caur kādām kļūdām un mācībām ikdienā nākas iet cauri. Varēsiet uzzināt kā uzvesties kameras priekšā, ko darīt, un no kā izvairīties atrodoties uz skatuves, kā arī daudz ko citu par šovbiznesa aizkulisēm.

Ja jums ir kādi jautājumi Leldei, uz kuriem vēlētos dzirdēt atbildes pasākuma laikā, tad sūtiet tos mums, lai Lelde var labāk sagatavoties un sniegt izvērstāku atbildi!

Местоположение Мероприятия