LRT OPUS TERASA: PAI X

Liepos 18-ąją, trečiadienį, menų fabriko LOFTAS, LRT OPUS terasoje –  tarptautinis duetas PAI X.

PAI X – tai Asi Yehuda iš Izraelio ir rusė Evgenya Redko kol kas tebėra geriau žinomi kaip grupės Lilas ir Innomine scenos bendražygiai. Visgi, muzikinę alternatyvą mėgstantys klausytojai turbūt jau spėjo susipažinti ir su autorine dueto kūryba.

Kiek daugiau nei prieš metus pradėjusi intensyviau dirbti prie savo dainų, grupė viešai išleido ir publikai pristatė du vaizdo klipus „Thrive“ ir „Home“. Abu kūriniai„YouTube“ surinko daugiau nei 120 tūkstančių peržiūrų. Dienos šviesą jau išvydo ir pirmasis jų minialbumas “Skin”.

LAIKAS:

18:30 Atveriame duris
20:00 Koncerto pradžia


BILIETAI:

Išankstiniai bilietai – 3 €

LDK:

 1,5 € su LDK (Lofto draugo kortele). Ją įsigyti galima čia: goo.gl/F5zkxo


STALAI:

  • Dvivietis stalas + 2 bilietai : 16€
  • Turintiems LDK (15%): 13,60 €
  • Keturvietis stalas + 4 bilietai: 32€
  • Turintiems LDK (15%): 27,20 €

Įėjimas vaikams iki 8 metų nemokamas.

 

APIE TERASĄ:

Kiekvieną savaitę terasa veiks nuo pirmadienio iki ketvirtadienio. Pirmadieniais vyks žymiausių Lietuvos grupių gyvo garso koncertai. Antradieniais – terasos scenoje varžysis muzikos inkubatoriaus „Novus“ dalyviai. Geriausios Baltijos šalių grupės konkurse dėl geriausiojo titulo kovos daugiausia žadančios grupės iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Trečiadieniais ir ketvirtadieniais terasoje vyks jau ne tik Lietuvos, bet ir užsienio grupių koncertai, taip pat kino seansai ir kitos pramogos visai šeimai – nuo vietoje gaminamo maisto, baro ir jaukios aplinkos iki vaikų žaidimų aikštelės.

Terasa draugiška visiems: ir geros muzikos gerbėjams ir šeimos, ir vaikams, ir gyvūnams!

„LRT Opus terasa“ – vienintelė vasaros terasa vilniečius ir miesto svečius kviečianti į unikalią industrinę aplinką – urbanistinį Naujamiesčio rajoną. Vos vieno kilometro atstumu iki Senamiesčio ir Vilniaus traukinių bei autobusų stoties įsikūrusi terasa vasaros metu metu atgyja ir sužaliuoja. Jau ne pirmus metus „Lofto“ šeimininkai, vadovaudamiesi Vakarų šalyse klestinčia „urban farming“ – sodininkystės mieste, idėja, buvusiai fabrikų teritorijai suteikia naujų, vasariškai gaivių ir žaismingų spalvų.

Renginį dalinai finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

 

Daugiau informacijos: www.menufabrikas.lt ir www.facebook.com/lrtopusterasa

 

Organizatoriaus informacija:
Bilietai į renginį nekeičiami ir negrąžinami.
Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP (bet tik ne su profesiosionalia technika). Dėl medijos akredituotis: ausra@menufabrikas.lt
Draudžiama įsinešti: alkoholinių gėrimų, narkotinių ar kitų psichotropinių medžiagų bei jų vartojimui reikalingų priemonių; maisto ar skyščių stiklinėje taroje; bet kokios rūšies ginklų.

Местоположение Мероприятия