Nuo lietuvių genties iki valstybės. Ekskursija lengvaisiais automobiliais Trakų kunigaikštystėje

Nepriklausomybės šventės išvakarėse kviečiame keliauti mūsų valstybingumo keliu. Ekskursiją pradėsime prie piliakalnių Mošoje ir Aukštadvaryje, kur atsiskleidžia lietuvių genties tapsmas; Daugirdiškių dvarvietėje klausysimės pasakojimo apie Lietuvos didžiosios kunigaikštystės kūrėjus leičius – ypatingą karių, kelio tarnų ir pasiuntinių tarnybą, Senųjų Trakų piliavietėje – apie žymiausius Gediminaičius Kęstutį ir Vytautą.

Tolkiškių dvarvietėje Vilkokšnio ežero pakrantėje sužinosime apie šios valdos šeimininką, senosios diduomenės palikuonį ir Vasario 16-osios akto signatarą Donatą Malinauską, o pabaigoje aplankysime 1918–1920 m. savanorių, žuvusių kovoje už Nepriklausomybę, kapą Aukštadvaryje.

Ekskursijos vadovas – archeologas prof. Vykintas Vaitkevičius.

Susitiksime ir kelionę pradėsime 10 val. Trakų Vokėje, o baigsime Aukštadvaryje.

Ekskursijos trukmė apie 7 val., atstumas – apie 120 km. Kaina 50 eurų automobiliui (nepriklausomai nuo jame važiuojančių keliautojų skaičiaus); esant automobilyje daugiau keleivių, imamas papildomas 10 eurų mokestis už 1 asmenį atsiskaitant vietoje. 

Jeigu norite keliauti kartu, bet neturite automobilio, parašykite el. paštu ir mes padėsime surasti Jums vietą kito keliautojo automobilyje.

SVARBU: registruotis reikia tik ekskursijos metu automobilį vairuosiančiam asmeniui.

Automobilių skaičius ribotas.

Kilus klausimams dėl lankomų vietų ir ekskursijos eigos kreiptis telefonu 8 698 27589 arba el. paštu vykintokeliai@gmail.com.

Su ekskursijos pirkimo taisyklėmis galite susipažinti čia.

(Rengėjai pasilieka teisę lankomų ekskursijos vietų sąrašą nežymiai keisti)

Местоположение Мероприятия