Регион: Международный
Язык: русский
Изменить

NUOTYKIS: WHITESQUARE, ROE DEERS | 06.16

Metai ištirpo kaip viena naktis. Nuotykis ir vėl sugįžta į magiškąjį Kauno marių pusiasalį. Vėl dalinsimės meile ir šoksime saulės, vandens bei miško glėbyje. Nepaprasto grožio vietoje pasitiksime vasarą, kurią iš šiltųjų Europos kraštų atveš atlikėjas WHITESQUARE.


WHITESQUARE yra techno dj kilęs iš Italijos. Atlikėjas savo muzika pateikia gaivius garsus su eklektišku prieskoniu iš giliausių house ir disko atspalvių, pasiekiančių ir elegentiškąją techno pusę. Whitesquare kūrinius išleido tokios leidybinės kompanijas kaip Life and Death, After Life, 2020 Soundsystem, Toy Tonics, Disco Halal ir Freerange. Jo kūryba dažnai groja: Dj Tennis, ÂME, Tale of Us, Dixon, Dj Koze, Keinemusik ir tt. Whitesquare įvairovė yra labai juntama, vertinama ir apibendrina tai, ką jau galima pastebėti iš jo muzikos: tai kelių žanrų prodiuseris, tačiau išliekantis ištikimas savitam groove’ui.
 

https://soundcloud.com/whitesquare-1

 

Prie užsienio atlikėjo prisijungs daugumai gerai pažįstami: Roe Deers, Clicklounge, Spectrum Gemini ir Youwin Trax.

˚˚˚˚
Whitesquare [ Life and Death / IT ]
Roe Deers
Clicklounge
Spectrum Gemini
Youwin Trax [ Low Heights ]

˚˚˚˚
[ n19 ]
[ #nuotykis ]

Nuotykis vadovaujasi vidaus taisyklėmis ir pasilieka teisę neįleisti nepageidaujamų asmenų be papildomo paaiškinimo.

Daugiau informacijos: https://fb.me/e/17RYdvBd5

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия