"Raindrop" masažo mokymai

Raindrop (lietaus lašų) masažas - tai unikali atpalaiduojanti procedūra, suteikianti įsimintinų potyrių ir padedanti išsaugoti sveiką stuburą. Masažas ypatingas tuo, kad ant nugaros tam tikra tvarka lašinami kelių rūšių eteriniai aliejai. Raindrop masažo technika padeda atpalaiduoti kūną ir sustiprinti imuninę sistemą. Natūropatas ir eterinių aliejų žinovas amerikietis D. Gary'is Youngas sukūrė šią metodiką remdamasis savo tyrimų išvadomis, žiniomis apie refleksinius taškus pėdose, kuriais paremta masažo technika Vita Flex, ir švelnaus glostymo, vadinamo effleurage („slydimas“), masažo technikos išmanymu.

Specialistas nustatė, kad daugelis stuburo iškrypimo formų pasireiškia dėl raumenų spazmų bei uždegimą sukeliančių bakterijų ir virusų, susitelkusių išilgai nugarkaulio. Viename iš masažo etapų eterinis aliejus lašinamas ant nugaros, o po to įmasažuojamas, pasitelkus šiuolaikinę masažo techniką ir refleksinių taškų stimuliavimo metodiką Vita Flex. Eteriniai aliejai lengvai prasiskverbia į odą bei raumenyną, todėl kūnas giliai stimuliuojamas be didelio spaudimo ar jėgos panaudojimo.

"Lietaus lašų" pavadinimą įkvėpė Amerikos indėnų tikėjimas, kad iš dangaus krintantys lietaus lašai apvalantys kūną ir sielą... Masažo metu neskiestas, terapinės koncentracijos natūralus eterinis aliejus lašinamas ant kūno iš aukštai kaip lietus, kad galėtų sąveikauti su žmogaus fiziniu kūnu ir subtiliuoju energijos lauku. Eterinių aliejų mišiniai skatina protinę veiklą, suteikia jėgų, subalansuoja organizmo energijos srautus, stiprina žmogaus savivertę, dovanoja didesnį pasitikėjimą savimi, padeda maksimaliai realizuoti savo potencialą.

Išbandžiusieji Raindrop masažą nebegali atsispirti pagundai vėl atsigulti ant masažo stalo ir patirti nepakartojamų pojūčių, kuriuos dovanoja eterinių aliejų kontaktas su kūnu.

Местоположение Мероприятия