Регион: Международный
Язык: русский
Изменить

Sankaba / Ade

Norėdami bilietą įsigyti prie durų turėkite grynųjų. 
 

N-18


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jūs apie karantino mitais apipintą Sankabą žinote geriausiai. Ilgi koridoriai, apleisti Kauno sandėliai ir gilūs tamsūs rūsiai – ji aidėjo visur. Šen bei ten pasiplaiksčiusi ir gerus porą metų savęs ieškojusi, bet mūsų širdyse visuomet liepsnojusi, grįžta Sankaba. Pačiu laiku, kai kyla vieversiai ir pradeda džiuginti pavasarinė saulė, mes ruošiam kilmingą puotą.

Kovo Sankabos geradarys – Ade. Vis dar pogrindy, vis dar nepardavęs nei vieno track'o, bet tiem, kas žino, daug pasakoti apie šitą bičą tikrai nereikia. Jis – kertinis akmuo Lietuvos repo scenoj, retai išstojantis prieš minią, bet šįkart, panašu, pasiruošęs kurti istoriją. 

Ir geros žinios dar nesibaigia. Kauniečiams puikiai pažįstama Aura, nestokojanti energijos ir dinamiškų laužytų vingių. Nakčiai paaštrinti du Isla to Isla šulai Hìldå ir Patricia Kokett, savo eklektiškais set’ais vedžiojantys po gilias hipnotizuojančias vakarėlių džiungles. Na ir žinoma, koks vakarėlis be amžinos jaunystės ir charizmos. Jūsų ausims – Karkasas, vienas iš keletos atlikėjo alter ego, kurio set’ai kupini demoniškų perkusijų ir sintezatorių, priminsiančių apie juodžiausias nuodėmes. Ir dar ne viskas, intrigai palaikyti – slaptas svečias. 

 

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия