Регион: Международный
Язык: русский
Изменить

Saulės kliošas gyvai

Jau beveik neatskiriama Kauno kultūrinio gyvenimo dalimi tapusi grupė „Saulės kliošas“ birželio 22 d. vėl grįžta į Kauną! Visada su šypsena, visada tokie patys šilti ir visada pateikiantys ką nors naują.

Tai grupė, kurios pristatinėti nereikia niekam, o daugelis jų dainų žodžių jau net moka atmintinai. 

Žiūrint į visada jaunatviškai atrodančią Justę Starinskaitę ar mušamaisiais grojantį Lauryną Šarkiną, sunku patikėti, jog grupė koncertuoja jau 18 metų. 2000-aisiais susibūręs „Saulės kliošas“ per ilgus metus užsitikrino, kad jų vardas asocijuotųsi tik su geru kūrybiniu skoniu, muzikine kultūra, atlikimo kokybe bei gera nuotaika.

● SAULĖS KLIOŠAS

♫ https://youtu.be/ITPlx2MmxFE
♫ https://youtu.be/L0hNAy8NN28
♫ https://youtu.be/vO5hKLu7PYE

„Saulės kliošas“ į Kauną atvyksta su visais savo svajingais ir širdžiai maloniais garsais!

► Kur? Adform Kiemelis, buvęs Ryšių kiemelis (Rotušės a. 19), Kaunas.
► Kada? Birželio 22-ąją, penktadienį, durys 19 val.


Staliukų rezervacija: https://www.agentura.lt

SVARBU!
Vartai į Kiemelį atidaromi 19 val., koncerto pradžia 20:30, esant klientų eilei už vartų, renginys gali būti pavėlintas. Bilietai į renginį parduodami tik stovimi. Norint turėti sėdimą vietą, reikia papildomai rezervuoti stalą. Galima rezervuoti 4 - vietį stalą arba minkštasuolį. Minkštasuoliai talpina 8 žmones. 4 – viečio stalo rezervacijos mokestis – 10 eu. Minkštasuolio rezervacijos mokestis – 25eu. Rezervuojant stalą, būtina pasirinkti renginį, kuriam rezervuojate stalą. Rezervacijos mokestis yra negrąžinamas, jei klientas neatvyksta į renginį. Rezervacijos mokestis nėra depozitinis ar su galimybe išleisti bare. Atliekant stalo rezervaciją, reikalinga pervesti rezervacijos mokestį bankiniu pavedimu. Tik gavus patvirtinimą iš banko, kad mokėjimas įvykdytas, rezervacija yra patvirtinama. Elektroniniu paštu klientui yra išsiunčiamas patvirtinimo laiškas apie atliktą stalo rezervaciją. Rezervuojant svarbu žinoti kiek tiksliai bus žmonių, nes prie 4 - viečio stalo gali sėdėti tik 4 žmonės. Rezervavus stalą galėsite pasinaudoti atskira eile, skirta stalų rezervaciją turintiems klientams, norint pasinaudoti šia eile turėkite ant popieriaus atspausdintą Jūsų rezervaciją patvirtinantį laišką.

Местоположение Мероприятия