Регион: Международный
Язык: русский
Изменить

Ajurvedos mitybos taisyklės gerai savijautai.

Keturios ajurvedinės mitybos paskaitos su prof. Dalia Sekmokiene: individualios mitybos parinkimui, ligų profilaktikai ir streso mažinimui.

  • Unikalios ir profesionalios paskaitos
  • Savo kūno tipo įvertinimas
  • Ajurvedinės mitybos pagrindai
  • TIESIOGIAI internetu
  • Arba VAIZDO ĮRAŠUS GALĖSITE PERŽIŪRĖTI 3 MĖN. po ciklo pabaigos
  • 4 seminarų ciklas pirmadienio ir ketvirtadienio vakarais
  • Vieno seminaro trukmė 1,5 val.
  • 2023 m. lapkričio 20, 23, 27 ir 30 d. Nuo 18 val. 30 min.

Šiandieninėje intensyvioje aplinkoje tokie dalykai kaip stresas, greitas gyvenimo tempas ir prasta mityba kenkia mūsų gyvenimo kokybei. Dažnai nepakankamai skiriame dėmesio savo sveikatai. Skubame valgyti, daug laiko praleidžiame prie ekranų, ir tai kelia nuovargį, trukdo mėgautis gyvenimu bei neigiamai veikia mūsų sveikatą.

Atkurti sutrikusį balansą gali padėti viena iš seniausių ir veiksmingiausių sveikatingumo sistemų – Ajurveda.

Naudojant ajurvedines praktikas ir ypatingai mitybos patarimus, galima užkirsti kelią ligoms ir sumažinti streso poveikį organizmui. Ajurveda yra amžina Indijos išmintis, kurią galite lengvai pritaikyti savo gyvenime. Jos metodai, taikomi JAV ir vakarų klinikose, yra labai efektyvūs. Jie tyrinėjami pažangiausiuose pasaulio universitetuose. Sukaupta daug šios individualizuotos gyvensenos mokslo ir praktinės patirties, kuria naudojasi daugelis žymių žmonių visame pasaulyje.

Šios mūsų siūlomos paskaitos skirtos kiekvienam, siekiančiam savo mityboje pritaikyti žinias apie Ajurvedą. Prof. Dalia Sekmokienė padės geriau suprasti virškinimo sistemos stipriąsias ir silpnąsias puses, dalinsis unikaliomis žiniomis apie individualią mitybą, padėsiančiomis nustatyti, kokie maisto produktai atitinka jūsų kūno poreikius. Tai ne tik sveikos mitybos pamoka, tai investicija į jūsų ilgalaikę gerovę.

Jei jaučiate, kad reikia pokyčių, dalyvaukite šiuose seminaruose ir pasiekite harmoniją tarp kūno ir proto. Jei norite skirti šiek tiek laiko sau, suprasti, ko iš tikrųjų nori jūsų kūnas, ir siekiate optimalios savijautos, registruokitės jau dabar ir leiskite Ajurvedai pakeisti jūsų gyvenimą!

Ajurvedos mitybos taisyklės gerai savijautai.

Lektorė dr. Dalia Sekmokienė – buvusi ilgametė KTU Maisto instituto vyr. mokslo darbuotoja, LSMU Maisto saugos ir kokybės katedros ir KU Holistinės medicinos katedros profesorė. D. Sekmokienė baigusi Kinų medicinos mokyklą „Escuelo Neijing”, kurios centras Ispanijoje. Pagal Erasmus programą dėstė įvairiuose ES ir Turkijos universitetuose. Lektorė iki šiol Lietuvos universitetuose dėsto Rytų medicinos (Kinų medicinos ir Ajurvedos pagrindus). Žinias nuolat gilina tarptautiniuose kongresuose, konferencijose bei LSMU organizuojamose konferencijose. Kinų medicinos praktikė (diagnozuoja ir gydo žmones daugiau kaip 20 metų).

Ciklo turinys:

Lapkričio 20 d. seminaras „Ajurvedos mitybos pagrindai. Kūno tipo nustatymas. Skonio reikšmė“.

Atšalus orams neretai jaučiamės pavargę, apatiški, pasyvūs. Dėl blogos savijautos dažniausiai kaltiname miego trūkumą ar patiriamą stresą, tačiau blogą savijautą ženkliai lemia ir nesubalansuota ar mums tiesiog netinkama mityba. Kaip sustiprinti organizmą, kad turėtume jėgų, o savijauta būtų geresnė?

Šiame seminare kalbėsime apie tai, kaip Ajurveda gali padėti giliau suprasti save, savo gyvensenos elementus, mitybos įpročius. Sužinosite, kokie produktai ir kodėl jums tinkamiausi pagal jūsų kūno tipą bei kaip, pasitelkę Ajurvedos principus, galėtumėte sumažinti kasdieninio streso šaltinius.

Lapkričio 20 d. 18 val. 30 min.

  • Kaip labiau save, savo mitybos įpročius suprasti pagal Ajurvedą?
  • Kokie produktai ir kodėl jums tinkamiausi pagal jūsų kūno tipą?
  • Kokia skonio reikšmė ajurvedinėje mityboje?

Lapkričio 23 d. seminaras „Tinkamiausi produktai pagal Ajurvedą. Šlakų atsikratymas“

Kodėl pasmaguriavus vienų maisto produktų pasijaučiame energijos stygių, o kitų – jaučiamės lengvi? Kaip neužteršti savo virškinimo sistemos?

Seminaras apie mitybos įsivertinimą. Kokie produktai ir kodėl jums tinkamiausi pagal jūsų kūno tipą? Kaip atsikratyti šlakų? Bus pateikiami paprasti organizmo stiprinimo metodai, padėsiantys pagerinti virškinimą.

Lapkričio 23 d. 18 val. 30 min.

  • Kokie produktai tinka pagal kūno tipą?
  • Kaip atsikratyti šlakų?
  • Kaip paprastais būdais galima stiprinti organizmą?

Lapkričio 27 d. seminaras „Ajurvedinė diagnostika. Prieskoniai ir adaptogenai, kaip išvengti ligų.“

Dažnai dėl susidariusios emocinės įtampos organizmas pradeda streikuoti. Kaip mūsų organizmą veikia užslėptos įtampos? Kaip save greičiau harmonizuoti?

Seminaras apie vaistažolių, prieskonių naudingumą, kokie augalai turėtų atsirasti jūsų racione. Seminaro metu bus aptariami adaptogenai, stiprinantys centrinę nervų sistemą ir gerinantys kognityvines funkcijas.

Lapkričio 27 d. 18 val. 30 min.

  • Kaip mūsų organizmą veikia užslėptos įtampos?
  • Kaip prieskoniai ir adaptogenai gali padėti jaustis geriau?
  • Kaip veikia ajurvedinė diagnostika?

Lapkričio 30 d. seminaras „Mitybos kultūra pagal Ajurvedą“.

Kada palankiausia valgyti saldumynus, o kada vengti šalto maisto? Kaip susidaryti mitybos režimą, kad jūsų savijauta būtų geriausia?

Seminaras apie tai, koks turėtų būti kasdienis mitybos režimas pagal Ajurvedą bei kokią įtaką jis daro mūsų psichologinei būsenai. Bus aptariamas ajurvedinis požiūris į psichosomatinį organizmo suderinimą. Turėsite supratimą, kaip galima sau padėti harmonizuoti organizmo būklę paprastais pratimais.

Lapkričio 30 d. 18 val. 30 min.

  • Kaip pasirinkti tinkamą maisto režimą?
  • Kaip harmonizuoti save paprastomis priemonėmis?
  • Kaip žinoti, kaip mitybos pagalba subalansuoti savo savijautą?

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, arba norėtumėte gauti išankstinę sąskaitą, galite kreiptis el. paštu rima.pielikyte@asirpsichologija.lt arba telefonu +370 661 92799

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия