Регион: Международный
Язык: русский
Изменить

Vaikinai Iš Padorių Šeimų

____neįtikėtina: dar pernai ,,,Opium,,, grindis kojomis kalę ‘’’Vaikinai Iš Padorių Šeimų’’’ šiais metais įkūrė logistikos įmonę VIPŠ TRANSAUTO, ėmėsi naujos dainos projektavimo darbų ir ryžosi lipti į didžiąją gallery_1986 sceną ^^^ visa tai jie padarė beveik nesileisdami botokso, nesinaudodami paskolomis, itin neramiais ekonominio pakilimo metais___ įspūdinga? mes sakome: ne. }} jie tiesiog laikėsi ‘’’10 000 valandų taisyklės’’’, padėjusios The Beatles ir bičui su vardiniu numeriu "DOCT0R" tapti ikonomis.

____kortos ant stalo buvo ne Vaikinų pusėje: smunkantys muzikos įrašų pardavimai, mažėjantis pasitikėjimas logistikos bendrovėmis, ilgėjantys filmai kino teatruose, dirbtinio intelekto perimamas dydžėjaus darbas {{nieko nestebina, kai dydžėjai norėdami išmaitinti šeimas, turi atsisakyti grojaraščių sudarinėjimo ir imtis verslo}}.

‘’’supratome, kad išgyvensime jei elgsimės ne pagal vadovėlį {{‘’’How to DJ Right’’’}}, o importuosime USB laikmenas dydžėjams tiesiai iš gamintojo. ^^^ nuspirkome fūrą, įsteigėme įmonę___ tuo pat metu staigiai įrašėme savo trečiąjį singlą. >>> kai dydžėjai pradėjo pirkti mūsų usbus, jie neįtarė, kad kiekviename jų yra neištrinamai įrašytas naujas VIPŠ kūrinys "Natūralumo”___ jiems beliko imti jį ir groti’’’, — koja ant kojos sukėlęs gyrėsi Miss America.

‘’’žiūrėk, mano ananasas nesipjauna per pusę’’’, — įsiterpė Kym Wild, vienas iš dviejų VIPŠ TRANSAUTO savininkų.

>>> užsirašykite į sėkmės istoriją: diskoteka "Vaikinai Iš Padorių Šeimų" ir daugybė pamokų kaip investuoti į šokių aikštelę, barą, pažintis, USB bei NFT, jau spalio 27 naktį <<<

P.S. naujasis singlas "Natūralumo" bus iš dviejų dalių, viena labiau smilkalinė, kita labiau plaktukas ir vinis ^^^ tai — pirmas atvejis Lietuvos muzikos istorijoje, kai duetas išleidžia dvi dainas vietoje vienos.  

}}}}{{{{{}}}}}{{{{{}}}}}{{{{{}}}}}{{{{{}}}}}{{{{{{}}}}{{{{}}}}{{{{}}}}

^ N19

^ bilietai ir prie durų

^ klubas pasilieka teisę nepakviesti užeiti be papildomo paaiškinimo

^ bilietai negąžinami ir nekeičiami   

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия