Regjioni: Lituani
Gjuha: Shqip
Ndrysho

Žema savivertė ir ligos. Kaip tai susiję ir kaip tai spręsti?

Seminarų ciklas internetu apie tai, kaip nepasitikėjimas savo jėgomis gali daryti įtaką mūsų fizinei sveikatai, kodėl gyvenime dažnai jaučiamės aukomis ir kaip šią būseną pakeisti.

  • Internetu
  • Su Rasa Mažioniene
  • Du vakariniai seminarai
  • 2023 m. gegužės 31 ir birželio 7 dienomis nuo 19:00 iki 21:00 val.
  • Jei nespėsite į tiesioginę transliaciją, video įrašą bus galima peržiūrėti dar tris mėnesius po seminarų ciklo pabaigos
  • Nuorodą į transliaciją gausite el.paštu likus mažiausiai kelioms valandoms iki seminaro pradžios.

Ar pažįstate žmonių, kurie visą laiką serga prieš svarbų įvykį, susitikimą ar pranešimą? O gal taip nutinka jums? Kai tik artėja svarbi diena jums staiga pakyla temperatūra, peršalate, ar tiesiog silpnai jaučiatės. Gali būti, kad to priežastys slypi jūsų viduje.

Visos mūsų vidinės būsenos, ypač tos, kurios susijusios su bet kokiais savęs apribojimais, nepasitikėjimu, daro įtaką mūsų sveikatai.

Savivertės poveikį sveikatai galima suskirstyti į dvi grupes: procesus, susijusius su elgesiu, ir procesus, susijusius su nesaugaus, nepasitikinčio savimi žmogaus emociniu fonu.

Pavyzdžiui, jei žmogus nėra pasirengęs situacijai, kurioje gali padaryti klaidą, arba nėra pasirengęs kritikai - jis ne tik nėra emociškai tikras savimi, bet netiki ir savo fizinėmis jėgomis.

Jei nėra tikrumo, kad „aš pasieksiu“, „aš galiu“, žmonės dažnai suteikia galimybę priimti sprendimą kitam asmeniui, dažniau klausia kito nuomonės arba apskritai nepriima jokių sprendimų. Tokiu būdu jie tolsta nuo situacijos tikėdamiesi, kad problema „savaime išsispręs“. Tačiau svarbu suprasti, kad sprendimas niekada nėra priimamas savaime - jį visada priima kažkas.

Tarp šių procesų ir sveikatos galima nubrėžti paralelę. Asmuo, kuris atsisako savarankiškai priimti sprendimus, tai yra, iš tikrųjų, atsisako prisiimti atsakomybę, pradeda mažiau rūpintis savo sveikata ir paprastai pradeda rūpintis savimi tik tada, kai jau tikrai pasijaučia blogai.

Ir svarbiausia, kai liga turi psichologinį pagrindą, ją gydyti yra sunkiau. Yra situacijų, kai po svarbaus įvykio, kurį žmogus vis tiek praleidžia dėl ligos, pati liga stebuklingai išnyksta. Arba atvirkščiai - gydymas užsitęsia kelis mėnesius.

Tad labai svarbu ne tik gydyti kylančias ligas, bet ir suprasti, kodėl jomis susergame. Apie tai šiame Rasos Mažionienės seminarų cikle.

Žema savivertė ir ligos. Kaip tai susiję ir kaip tai spręsti?

Lektorė Rasa Mažionienė yra sėkminga ir laiminga nuostabių vaikų mama, medikė, kūno terapeutė, B.E.S.T. metodikos meistrė, asmeninė konsultantė, lektorė, knygos „Kūno terapija mano gyvenime” autorė. Žmogaus pažinimo centro „Laimės kamertonas“ įkūrėja, visuomenininkė, tikroji Šv. Kazimiero ordino narė.

Apie ką visa tai?

Seminarų ciklo metu kalbėsime:

  • Kas yra laimingas žmogus ir kaip juo tampama?
  • Kur slypi nepriklausomybė ir pasitikėjimas savimi?
  • Iš kur gauti jėgų gyventi pilnavertį gyvenimą?
  • Kokios savivertės stokos pasekmės sveikatai?
  • Kaip įtampos verčia mus jaustis gyvenimo aukomis?
  • Kaip sau padėti?

Kaip tai vyks?

Seminarų ciklo metu gausite tiek praktinių užduočių, tiek teorinės medžiagos. Taip pat aptarsime psichologinių įtampų poveikį sveikatai.

Kam skiriama?

Seminarų ciklas yra jums, jeigu nuolat patiriate įvairių susirgimų dėl neaiškių priežasčių. Taip pat, jeigu susergate “pačiu blogiausiu laiku”, t.y. prieš kokius nors svarbius įvykius. Arba jeigu sprendimų priėmimas jums sukelia labai daug streso ir neigiamų emocijų.

Organizatori i eventit merr përgjegjësinë për cilësinë e eventit. Organizatori do të marrë një vendim në lidhje me rimbursimin nëse eventi nuk zhvillohet ose shtyhet. Për informacion më të detajuar mbi rrethanat dhe rimbursimet, ju lutemi referojuni Rrethanave që lidhen me eventin